Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Hilmi Solak yazdı:

yaklaşık iki ay sonra sorun anca çözülebildi.Anakart değişimi yapılacak dediler parça tedarik edemediler değişim yapılacak dediler 20 iş günü geçti.Hakem heyetine başvurup fatura tanzimi yapmayı düşündüm ama g5 le değiştirecez deyince vazgeçtim :) dün kargo geçti elime yeni bir telefon sahibi oldum.g4le ilgili sanırım baya sorun yaşıyorlar.forumlarda da aynı sorunu paylaşan birçok insan var.g4 almayı düşünenlere referans olabilir.Kullandığım dönem içinde çok memnun kaldım.Bakalım g5 nasıl çıkacak..

Lg servislerinin ve çağrı merkezlerinin hali içler acısı.Sabah 10dan önce aramazsam kesinlikle ulaşamıyorum.Ya meşgul ya da kayıt sesinden muhattap olacak kimse bulamıyorsun.Lg türkiye çağrı merkezi bile meşgul.. Allah bir daha düşürmesin...

evet o mağdurlardan biri ben oldum malesef, 2015 aralık ayında almıştım lg g4 ü çokta memnundum halbuki fakat 3 ay önce bir arkadaşımla iphone 6s le takas etmiştim. alan arkadaşında başına aynı problem geldi fakat benimki ithalatçı garantili olduğu için servise yolladık gelen cevap ise şu ; anakart değişecek ama tekrar bozulur veya üstüne biraz daha verip başka bir telefon vermekti. internette yaptığımız araştırmalarda ise yargıya başvurmamız halinde hukuki sürecin çok uzun süreceği idi 2. seçeneği seçtik ve çok fazlada zarara uğramadı .

neyse ki ben iphone a geçtiğim için sıkıntısız devam etmekteyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Benim Asus öldü. Ben kalp masajı falan halen devam ettirmeye çalışıyorum. Cep telefonu tamiri yapacak kadar iyiyim amma son dönem sorunum artık sesim gitmiyor. Sonuçta 5 yıl oldu yeter beni bırak tarzında takılıyor.

Hatunda birkaç aylık Asus var sana Asus'u vereyim sen bana Samsung al dedi. Bence mantıklı ama sorun şu Samsung ne ya :)

Hiç bilmiyorum bakmaya vaktim yok hangi samsung f/p can sıkmaz bilen söylesin bütçe max 1500 TL pili çabuk bitmesin foto güzel çeksin kriterler bu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim Asus öldü. Ben kalp masajı falan halen devam ettirmeye çalışıyorum. Cep telefonu tamiri yapacak kadar iyiyim amma son dönem sorunum artık sesim gitmiyor. Sonuçta 5 yıl oldu yeter beni bırak tarzında takılıyor.
Hatunda birkaç aylık Asus var sana Asus'u vereyim sen bana Samsung al dedi. Bence mantıklı ama sorun şu Samsung ne ya [emoji4]
Hiç bilmiyorum bakmaya vaktim yok hangi samsung f/p can sıkmaz bilen söylesin bütçe max 1500 TL pili çabuk bitmesin foto güzel çeksin kriterler bu [emoji4]

Samsung galaxy on7 prime
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.