Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

55 dakika önce, Semih G. said:

LG G Flex2 nasıldır peki? 

Gayet başarılı. Tabii eğer kıvrık tasarımla barışık olabilirsen, beni rahatsız etmişti. 

Ama ekran mükemmel.

İşlemciler süper hızlı.

İşçilik ve malzeme kalitesi çok iyi.

Daha yeni.

Pil durumu G3 ile benzer.

Aslında pahalı idi, bu nedenle G3'e alternatif olamamıştı.

Yazdığın fiyattan 3 GB RAM ve 32 GB bellek olanı varsa pekala alınabilir. 

Ama bir ele alıp tartmak lazım. Hanımlar çantada taşıyacağından sorun olmayabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Cem Boneval said:

Gayet başarılı. Tabii eğer kıvrık tasarımla barışık olabilirsen, beni rahatsız etmişti. 

Ama ekran mükemmel.

İşlemciler süper hızlı.

İşçilik ve malzeme kalitesi çok iyi.

Daha yeni.

Pil durumu G3 ile benzer.

Aslında pahalı idi, bu nedenle G3'e alternatif olamamıştı.

Yazdığın fiyattan 3 GB RAM ve 32 GB bellek olanı varsa pekala alınabilir. 

Ama bir ele alıp tartmak lazım. Hanımlar çantada taşıyacağından sorun olmayabilir. 

3GB ram olanı bulmak neredeyse imkansız hocam TR içinde ithalatçı garantili versiyonu bile yok,hep 2gb ve 16'lık olanı mevcut. G3'ün cezbeden tarafıda 3gb ram ve 32'lik olanını bu fiyatlara almak... Bakalım küçük hanım hangisini beğenecek. Çok teşekkürler yorumlarınız için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Asus'u tebrik eder başarılarının devamını diliyorum

Snap 820

6GB RAM

600Mbps Cat 13 LTE

OIS & EIS  4 - axis

499 dolar yani 2000 tl'yi geçmeyecek. Ekim gibi TR'ye geliyor.

https://www.asus.com/Phone/ZenFone-3-Deluxe-ZS570KL/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, H. Cenk said:

Birisi bana fotoğrafları raw çeken en ucuz telefon modellerini yazabilir mi ? :D 

Bunlar işe yarar mı acaba? 

http://www.androidcentral.com/raw-images-and-android-everything-you-need-know

http://www.phonearena.com/news/Here-are-the-phones-that-can-capture-RAW--DNG-photos_id75290 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün annemin lg g bilmem kaç telefonunu servise götürdüm.Çok memnun kaldım.Telefonu verdim daha çayımı bitirmeden garantiden pilini değiştirmişler versiyon güncellemesi yapmışlar.Benden önce gelen adamında 5 dakika içinde garantiden telefonunu değiştirdiler.Çok hızlı çalışıyorlar.

Apple da kırılan ekranımı değiştirmek için 1 hafta sonrasına randevu aldım.Dağılan cam yüzümü çizerse ne olacak dedim yoğun olmasak alırım ama çok yoğunuz mecburen randevu ile işlem yapabilirim dedi daha fazla dağılmasını önlemek için cam filmi taktı.Lg'nin hızlılığı yanında apple satış sonrasında hızlı çözüm bakımından sınıfta kalıyor bence.

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

2. gidişimde telefonu değiştirdi adamlar :) Servise göre demek ki.

Olabilir.:)Benim gittiğim yer akasya avm apple store.Ne zaman görsem curcuna zaten içerisi.Orda çalışan personel'e de üzülmüyor değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

g4 sahipleri ve almayı düşünenler için faydalı olabilecek bir paylaşım yapmak istiyorum.Geçen gece telefonu elimden bıraktım 10 dakika sonra kendi kendine kapandı.Açılacak diye bekledim.Uzun süre lg yazısının olduğu ekran belirdi açılmadı.Bataryayı çıkarıp tekrar denedim amayine açılmadı.laptupu açtım acaba nedir diye.Birçok kişinin aynı sorunla karşılaştığını fark ettim.

Hatta lg açıklama yapıp hatayı kabul etmiş g4 sahiplerini servise yönlendirmiş..

Servis de ya telefonu değiştirmiş ya da anakart değişimi yapmışlar 3 gündür serviste bakalım çözüm nasıl olacak.. Burdan bilgilendirme yapacağım..

Sık sık telefonu yedekleyen biri değilim..Fotoğraflarım ve dosyalarım silinecek biraz..

g4 kullanan varsa ve bu sorunla karşılaşmadıysa bence sık sık yedekleme yapsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung E 5 tavsiye ederim kendim kullaniyorum sorunsuz esime htc aldik 1 hafta sonra yere dusurdu ekran catladi htc ve lg ekranlar cabuk kiriliyor bana gore samsung onlara gore daha dayanikli bizim ufaklik bicok kere yere carpti hicbir sikinti yok bu benim fikrim

Ayrica herhangi bir isletim sistemi ile ilgili durumda odin programi ile custom veya stock rom yuklemek samsungta daha kolay

Bircok kere samsung lg htc rom yuklemis telefonu cokertmis biri olarak soyluyorum samsung alin [emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
19.06.2016 - 00:06 tarihinde, Hilmi Solak yazdı:

g4 sahipleri ve almayı düşünenler için faydalı olabilecek bir paylaşım yapmak istiyorum.Geçen gece telefonu elimden bıraktım 10 dakika sonra kendi kendine kapandı.Açılacak diye bekledim.Uzun süre lg yazısının olduğu ekran belirdi açılmadı.Bataryayı çıkarıp tekrar denedim amayine açılmadı.laptupu açtım acaba nedir diye.Birçok kişinin aynı sorunla karşılaştığını fark ettim.

Hatta lg açıklama yapıp hatayı kabul etmiş g4 sahiplerini servise yönlendirmiş..

Servis de ya telefonu değiştirmiş ya da anakart değişimi yapmışlar 3 gündür serviste bakalım çözüm nasıl olacak.. Burdan bilgilendirme yapacağım..

Sık sık telefonu yedekleyen biri değilim..Fotoğraflarım ve dosyalarım silinecek biraz..

g4 kullanan varsa ve bu sorunla karşılaşmadıysa bence sık sık yedekleme yapsın :)

yaklaşık iki ay sonra sorun anca çözülebildi.Anakart değişimi yapılacak dediler parça tedarik edemediler değişim yapılacak dediler 20 iş günü geçti.Hakem heyetine başvurup fatura tanzimi yapmayı düşündüm ama g5 le değiştirecez deyince vazgeçtim :) dün kargo geçti elime yeni bir telefon sahibi oldum.g4le ilgili sanırım baya sorun yaşıyorlar.forumlarda da aynı sorunu paylaşan birçok insan var.g4 almayı düşünenlere referans olabilir.Kullandığım dönem içinde çok memnun kaldım.Bakalım g5 nasıl çıkacak..

Lg servislerinin ve çağrı merkezlerinin hali içler acısı.Sabah 10dan önce aramazsam kesinlikle ulaşamıyorum.Ya meşgul ya da kayıt sesinden muhattap olacak kimse bulamıyorsun.Lg türkiye çağrı merkezi bile meşgul.. Allah bir daha düşürmesin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.