Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

38 dakika önce, okan ali yazdı:

Lg'lerin %25 inde tahminim anakart sorunu var.. Bootloop özellikle g3 g4 te.. denk gelmeyen son kullanıcı elbette iyi bilecek ? telefoncu olarak gelen şikayetlerden biliyorum.. @Yakup Çağatay lg tavsiye etmem.. al huawei keyfine baksın peder ?

V30 Plus aldım ? Mate 20 Lite büyük geldi eline. Sonra iptal etmeye çalıştım olursa eğer S8 alacağım ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ozan Kar yazdı:

o telefonu servise göster bence abi, ben hiç böyle sorunlar yaşamadım 2009dan beri.

Paketten kendi ellerimle açmasan düştü vuruldu hasarlandı herhalde daha önce diyeceğim, ama sıfır ben açtım jelatinini.

Servise göndereyim de yedek telefon da yok ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, okan ali yazdı:

hayırlı olsun bakalım o zaman ? lg türkiyeyse çok sorun olmaz.. çok sahit oldum g3 bozulana g4 verdiklerini ?

Yukarda yazdım da görmedin biraz geç düzenledim. Onu iptal ettim S8 aldım, madem çıktık bu fiyata kamerası az daha iyi olsun bazı özellikleri ve piyasası da bir tık daha iyi diye. Ancak V30 yola çıktı bile ? Amazona dedim bana gelmeden alın bunu geri, AGT'ye söylemişler en kötü teslim almayacağım onu. 

Screen Shot 2018-12-28 at 17.35.05.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yukarda yazdım da görmedin biraz geç düzenledim. Onu iptal ettim S8 aldım, madem çıktık bu fiyata kamerası az daha iyi olsun bazı özellikleri ve piyasası da bir tık daha iyi diye. Ancak V30 yola çıktı bile ? Amazona dedim bana gelmeden alın bunu geri, AGT'ye söylemişler en kötü teslim almayacağım onu. 

Screen Shot 2018-12-28 at 17.35.05.png

hayırlı olsun o da guzel telefon 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu telefon Samsung, Huawei de olsa en az 3000 tl hatta daha fazla. Ekrandan parmak izi okuyuculu. Tax free ilede vergisini gümrükten çıkarken geri veriyorlar. Bi imei çaktın mı al sana müthiş telefon. Bu vivo nun orta sınıf telefonu. 1Lari de 1.97 TL. 

Screenshot_2018-12-28-17-38-48-124_com.android.chrome.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Şu telefon Samsung, Huawei de olsa en az 3000 tl hatta daha fazla. Ekrandan parmak izi okuyuculu. Tax free ilede vergisini gümrükten çıkarken geri veriyorlar. Bi imei çaktın mı al sana müthiş telefon. Bu vivo nun orta sınıf telefonu. 1Lari de 1.97 TL. 

Screenshot_2018-12-28-17-38-48-124_com.android.chrome.png

2200 lira garanti yok ama.Türkiye fiyatı 3000 TL’yi rahat geçer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

ithalatçı garantili 2150 tl ye kadar bulunabiliyor.Bu telefonu bende düşünüyorum biraz bahs eder misiniz? Kamera ,ekran çözünürlüğü ,şarj ,bağlantı hızı vs. nasıldır? Üzerinde 3750mah pil var gerçekten sarj süresi iyi mi?

Kamerası tatminkar. Pro modellerde leica lens ile karşılaştırma imkanım olmadı. İncelemelere izleyerek karar verdim. Aradaki fiyat farkını düşününce kameranın yeterli olduğunu düşünüyorum. Ekranı gayet güzel. En güzel taraflarından birisi pili. Çok kurcalasamda 1 günü rahat çıkarıyor. Hatta birkaç gündür işyerinde yoğundum ve çok kurcalamadım 3 tam gün idare etti. Ara ara kurcalamama rağmen. Özellikle ekran kapalıyken neredeyse hiç pil tüketmiyor. Gece boyunca yaklaşık 8 saatte yüzde 2 pil harcıyor. Parmak izi okuyucusu çok hızlı çalışıyor. Çok araştırdım 1 aydır. Fiyatına göre en mantıklı seçeneklerden birisi olduğuna karar verdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G2'den sonra forumun hangi sayfada olduğunu bilmediğim tavsiyeleriyle yaklaşık bir senedir S8 kullanıyorum. Pişman mıyım? Değilim. Fakat şimdi olsa alır mıydım? Hayır almazdım. Huawei nedense bir güvenimi kazandı ve o zaman verdiğim 4000 TL'nin biraz fazla olduğunu düşünmeye başladım. Fakat geçen bir sene içinde her ay düzenli güncellemeyi aldım.  Herhangi bir yavaşlama belirtisi vs hiç yok. Sorunlara gelecek olursak kamera bazen sıkıca sallamadan netleşmiyor ? Ayrıca BİXY hala yok ve bixy için koca bir tuş var. Neyse o tuşu google asistana ayarlamak lazım. Ha birde ekran korucu tam bir baş belası. En son çözümü spigen klıfla birlikte yine spigen neo flex hd ekran filminde(cam değil) buldum. Camların daha hissiyat kaybettirmeyenini görmedim zaten 1 ay sonra her yerinden toz giriyor. 

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Kamerası tatminkar. Pro modellerde leica lens ile karşılaştırma imkanım olmadı. İncelemelere izleyerek karar verdim. Aradaki fiyat farkını düşününce kameranın yeterli olduğunu düşünüyorum. Ekranı gayet güzel. En güzel taraflarından birisi pili. Çok kurcalasamda 1 günü rahat çıkarıyor. Hatta birkaç gündür işyerinde yoğundum ve çok kurcalamadım 3 tam gün idare etti. Ara ara kurcalamama rağmen. Özellikle ekran kapalıyken neredeyse hiç pil tüketmiyor. Gece boyunca yaklaşık 8 saatte yüzde 2 pil harcıyor. Parmak izi okuyucusu çok hızlı çalışıyor. Çok araştırdım 1 aydır. Fiyatına göre en mantıklı seçeneklerden birisi olduğuna karar verdim. 

bilgi için teşekkür ederim,bende özeliklerini diğer telefonlar ile kıyasladığımda  fiyat performans olarak bayağı mantıklı geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir güncelleme yapayım.Dün 14:30 gibi V30+ aldım Amazondan, sonra ben ne yaptım acaba doğru mu yaptım derken 280 lira farkla S8 olduğunu gördüm ee onu alayım madem dedim. Saat 15:45 gibiydi iptal dedim sistemden mail geldi iptal edilemedi diye. Bu arada yarın teslimat için 16:30  son saat yani 45 dk falan vardı bu işlemleri yapmam için. Amazona yazdım, aradım böyle böyle iptal edin hemen diğerini alacağım dedim. Farklı farklı cevaplar geldi, biri yasal süre olan 30 dk aştığı için iptal edemiyorsunuz, biri iptal ederiz ancak çıkış deposu belli olmuş kargo mesajı gelince ulaşın size gelmeden iade isteyelim. Bunların ikisi de olmadı. Neyse 16:29'da S8'i de aldım ki yarın elime geçsin Babama telefonu göstereyim geç gelirse deneyimsiz yanımdan ayrılacaktı. Bugün 12:00 gibi ikisi de eve geldi ? Birini teslim almayacağım dedim arkadaşa, o da ben bilmiyorum amirimi arayayım dedi ama telefon düzgün çekmiyordu neyse tamam vs dedi. İmza attırdı bir adet. Dedim ki dayı ben hangi ürünü alıp almadığımı oraya yazmadın öyle şey olmaz ki bunun da teslim alındığını söylebilirsin dedim. Cep telefonunu çıkardı uygulamayı açtı LG takip numaralı ürünü önümde İADE işlemini başlattı ve yanımda ayrıldı. Şimdi 6s'ten S8'e verileri aktarıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.