Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Aydın Baran yazdı:

Eski şirkette Samsung Galaxy S8 telefon kullanıyordum, yeni şirkette iphone verdiler. Iphone kullanmaya başlayınca anladım S8'in ne kadar iyi bir telefon olduğunu. İphone 6S, rezalet bir telefon. Doğru düzgün wifi bağlantısı bile kuramıyor, bağlandı gösteriyor internet yok diyor. Eşimde reeder var aynı whatsapp grubundan ona gelen mesaj bana 5dk. gecikmeli geliyor.

O telefon pek normal değil gibi abi ? Filtreleme varmış gibi çalışıyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xiaomi Mi 8 128GB bu telefonu 2 3  aydır takip ediyorum gerçekten çok iyi.türkiye piyasası gelişirse bence ne ipone nede samsung başedebilir.şu anlık sadece bir yerde mağazaları var yeni açıldı.ama telefonum bozulunca alacağım tek telefon bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Eski şirkette Samsung Galaxy S8 telefon kullanıyordum, yeni şirkette iphone verdiler. Iphone kullanmaya başlayınca anladım S8'in ne kadar iyi bir telefon olduğunu. İphone 6S, rezalet bir telefon. Doğru düzgün wifi bağlantısı bile kuramıyor, bağlandı gösteriyor internet yok diyor. Eşimde reeder var aynı whatsapp grubundan ona gelen mesaj bana 5dk. gecikmeli geliyor.

o telefonu servise göster bence abi, ben hiç böyle sorunlar yaşamadım 2009dan beri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Huawei mate 20 lite aldım 2 hafta önce. Fotoğrafı, hızı vs. hiç fena değil. Parasına göre güzel telefon. 3 ay önce 3700 civarıymış fiyatı şu an 2500 civarına rahatlıkla bulunuyor. 

2380 lira işte son iletiler bununla başladı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç katkı:

1. Iphone pili değişince gayet iyi oluyor. Ama takılan pil önemli. 3 değişik telefonda değiştirttim. Hepsinde seni kullandık. Hepsi de -biri eşim-  çok memnun, ikisi 6S. 

2. H.Cenk'in attığı bağlantıya: ABD ile Çin arasındaki ekonomik savaş adına atılmış bir adım. Yoksa başta Apple ciddi istihbarat topluyordur. 

3. LG G6 da çok iyi bir cihaz. Hepsi orada da 2000 TL civarına resmi garantili satılıyor. Değerlendirilmeli. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mesut ç yazdı:

Xiaomi Mi 8 128GB bu telefonu 2 3  aydır takip ediyorum gerçekten çok iyi.türkiye piyasası gelişirse bence ne ipone nede samsung başedebilir.şu anlık sadece bir yerde mağazaları var yeni açıldı.ama telefonum bozulunca alacağım tek telefon bu.

Ben de Xiaomi Mi Mix3 yeni çıktı onu kovalayacağım . HTCye küstüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Huawei mate 20 lite aldım 2 hafta önce. Fotoğrafı, hızı vs. hiç fena değil. Parasına göre güzel telefon. 3 ay önce 3700 civarıymış fiyatı şu an 2500 civarına rahatlıkla bulunuyor. 

ithalatçı garantili 2150 tl ye kadar bulunabiliyor.Bu telefonu bende düşünüyorum biraz bahs eder misiniz? Kamera ,ekran çözünürlüğü ,şarj ,bağlantı hızı vs. nasıldır? Üzerinde 3750mah pil var gerçekten sarj süresi iyi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Birkaç katkı:

1. Iphone pili değişince gayet iyi oluyor. Ama takılan pil önemli. 3 değişik telefonda değiştirttim. Hepsinde seni kullandık. Hepsi de -biri eşim-  çok memnun, ikisi 6S. 

2. H.Cenk'in attığı bağlantıya: ABD ile Çin arasındaki ekonomik savaş adına atılmış bir adım. Yoksa başta Apple ciddi istihbarat topluyordur. 

3. LG G6 da çok iyi bir cihaz. Hepsi orada da 2000 TL civarına resmi garantili satılıyor. Değerlendirilmeli. 

G6’ya bugün bakacağım EVKUR elden veriyorsa peşin alayım diyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

EVKUR

uygun mu fiyatı

not: evkurun hiç uygun olduğunu görmedimde

--1 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Mesut ç yazdı:

türkiye piyasası gelişirse

şaomi türkiye'nin EVO olduğunu duyduğum günden beri hiç kimseye şaomi tavsiye etmiyorum. alırsanızda garantisi olmadığını bilin öyle alın diyorum. g4 anakart mağduru olarak EVO ibaresini gördüğüm yerden kaçıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

şaomi türkiye'nin EVO olduğunu duyduğum günden beri hiç kimseye şaomi tavsiye etmiyorum. alırsanızda garantisi olmadığını bilin öyle alın diyorum. g4 anakart mağduru olarak EVO ibaresini gördüğüm yerden kaçıyorum. 

türkiye piyasasından kastım garantisiydi.herhangi bi sorunda muhattap bulmak yada parçasını değiştirmek büyük sıkıntı.anakartla ilgili bi şikayette denk gelmedim ama bişey diyorsanız illaki bi bildiniz vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

uygun mu fiyatı

not: evkurun hiç uygun olduğunu görmedimde

1999 TL TR garantili. Uygun görünce merak ettim mağazalarda var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.