Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

20 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Apple Samsung LG şeytan üçgeninden bir tercih yapmam gerekiyor. 300 tl fark verip iphone 6s 32gb yada samsung note 5 alıcam gibi.

6S seçeneklerde olduğuna göre bence Samsung olacaksa S7 olmalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6S seçeneklerde olduğuna göre bence Samsung olacaksa S7 olmalı. 

S7 de daha çok fark vermem gerekiyorki, Samsungda note serisi hariç diğerleri bana pek alınası gelmiyor. Neden bilmiyorum. Hep note kullandığım için belki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

S7 de daha çok fark vermem gerekiyorki, Samsungda note serisi hariç diğerleri bana pek alınası gelmiyor. Neden bilmiyorum. Hep note kullandığım için belki.

300 yerine 340 evet. Belli bir siteden/yerden alma zorunluluğu var sanırım yoksa fark, fark sayılacak gibi değil (linki yollamıştım) :D 

Kamerası ve şarjı daha iyi gidece ayrıca daha hızlı özetle bir nesil ilerde. Ama tercih öncelikleri önemli tabi; kalem gibi. Bu ihtiyaç değilse zaten gereksiz bir telefon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

300 yerine 340 evet. Belli bir siteden/yerden alma zorunluluğu var sanırım yoksa fark, fark sayılacak gibi değil (linki yollamıştım) [emoji3] 
Kamerası ve şarjı daha iyi gidece ayrıca daha hızlı özetle bir nesil ilerde. Ama tercih öncelikleri önemli tabi; kalem gibi. Bu ihtiyaç değilse zaten gereksiz bir telefon.

Ben s7 yi daha pahalı diye biliyordum. Note 5 ile aynı fiyat. Aynı fark çıkıyor. Evet belli bir iki yerden alma zorunluluğu var, cari çalışmadan ötürü. S7 olabilir aslında. En az iki güncelleme daha alır. Ekran 5.1" olmasa iyiymiş. 5.5" fena olmazdı. A720 için yorumun nedir? Fena değil gibi duruyor.
İphone 6s hiç içime sinmiyor. Cücük kadar ekran. IOS Tamamen kapalı kutu, hiç sevmem. Cihaz stabil ama.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Ben s7 yi daha pahalı diye biliyordum. Note 5 ile aynı fiyat. Aynı fark çıkıyor. Evet belli bir iki yerden alma zorunluluğu var, cari çalışmadan ötürü. S7 olabilir aslında. En az iki güncelleme daha alır. Ekran 5.1" olmasa iyiymiş. 5.5" fena olmazdı. A720 için yorumun nedir? Fena değil gibi duruyor.
İphone 6s hiç içime sinmiyor. Cücük kadar ekran. IOS Tamamen kapalı kutu, hiç sevmem. Cihaz stabil ama.

A720 yerine bence kesinlikle s7. Bu arada 6s kullanıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Peki son iki şey sorsam;
1- 3650 tl ye (1550 fark verip) 6s plus 128gb lık model alınır mı?
2- S7 mi S7 edge mi? Hangisi daha mantıklı?

S7, çünkü S7 Edge'in kıvrımları kullanımda zorluk çıkartıyor diyenler oluyordu. S8'de yok bu şikayet, deneyim önemli olduğu için bence Edge'siz alınmalı.

İlk soruya yanıt veremeyeceğim :D Benim için zor bir karar, kullandığım iPhone'ların (4,4s,5,5s,6+,6s) hiçbirini Türkiye'den almadım şimdi de 8'i almayı düşünüyorum. Fiyat bazlı Android ile hiç kıyaslamadım yani ciddi olarak çünkü bence gerek bile yoktu.

Bugün iPhone alacak olsam 20 Ekim'e  (i8 ve iX'in resmi satışı) kadar daha beklerim çünkü 7'nin fiyatı biraz daha düşer, 6s yerine 7 alırdım. Döviz artar ve yine vergi artarsa bi şey değişmez ayrı mesele :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S7, çünkü S7 Edge'in kıvrımları kullanımda zorluk çıkartıyor diyenler oluyordu. S8'de yok bu şikayet, deneyim önemli olduğu için bence Edge'siz alınmalı.

İlk soruya yanıt veremeyeceğim [emoji3] Benim için zor bir karar, kullandığım iPhone'ların (4,4s,5,5s,6+,6s) hiçbirini Türkiye'den almadım şimdi de 8'i almayı düşünüyorum. Fiyat bazlı Android ile hiç kıyaslamadım yani ciddi olarak çünkü bence gerek bile yoktu.
Bugün iPhone alacak olsam 20 Ekim'e  (i8 ve iX'in resmi satışı) kadar daha beklerim çünkü 7'nin fiyatı biraz daha düşer, 6s yerine 7 alırdım. Döviz artar ve yine vergi artarsa bi şey değişmez ayrı mesele [emoji3] 

Cevapların için çok teşekkürler Yakup. S7 yi listeye aldım. Apple tarafında fiyat düşüşü çok olmayacaktır. O nedenle samsung ile devam ederiz gibi duruyor şimdilik. S7 yi inceleyip bi karar vericem.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.