Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

LG G2'yi üç seneden fazla kullandım, hala sağlam, bir dostum kullanıyor.

LG G5'i teşhir ürünü olarak LG garantili aldım, bir sürü aksesuarla 1400 TL'ye geldi, aylardır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. 

G5 ve G6 serileri için benim bilgim dahilinde kronik sorun da yok. 

Hani yeri gelmişken belirteyim dedim. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar merhaba. Yeni konu açmak istemedim. Buraya yazayım dedim.
Şirketim tarafından 2100 tl bütçeyle akıllı telefon alacağım. Üstünü ben vereceğim. Çok fazla fark vermek istemiyorum. Beni 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum. 2 yıldır note 3 kullanıyorum. Ne önerirsiniz bu kardeşinize?
İphone 6s 32gb ve note 5 baktım ama çok içime sinmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Şirketim tarafından 2100 tl bütçeyle akıllı telefon alacağım. Üstünü ben vereceğim. Çok fazla fark vermek istemiyorum. Beni 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum. 2 yıldır note 3 kullanıyorum. Ne önerirsiniz bu kardeşinize?

LG G5 kullaniyorum cok memnunum , ustune tek Google Pixel'in kirilmis kamera APK'sini kurdum cok iyi.

LG V 30 'u dusunurdum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Deniz Gecgel yazdı:

Şirket telefonu olacaksa Türkiye garantili resmi yolla gelmiş bir cihaz olmasını öneririm.

http://www.hepsiburada.com/huawei-p10-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000004FKME

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7-GD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Deniz Gecgel yazdı:

iphone 7 iyidir. yada şöyle yaparsın bi samsung j7 pro alırsın 1500 civarı üstüde sana kalır :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki çok kişi sevmiyor olabilir ama ben Sony Xperia XZ ye de bakın derim. Şu anda hepsiburada'da sizin bütçenize yakın fiyatta. Önceki telefonlarında (Z serisi) bazı sorunlar olmuş olabilir ama X serisinden sonra çoğu düzeldi. Şahsen ben çalınana kadar Xperia X Performance kullanıyordum. Ve şu anda da yeni alacağım telefon yine Sony olacaktır. Ama XZ ama XZ1. Henüz ona karar veremedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xiaomi telefonlar hakkinda ne biliyorsunuz arkadaslar?

Çin markası özelliklerine göre fiyatı makul iş yerindeki çinlilerde görmüştüm ilk 5 yıl önce mi 6 en popüler cihazı şu sıra işlemcisi bayağı iyi snapdragon 835 di sanırım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.