Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Kuga'ya Ön Park Sensörü ve Cyclone Navigasyon Seçimi

resul emre keskin

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

baz versiyonu bu alet. 4 kamera ve görüntüleme zımbırtısı bide kart takarsan kayıt yapar. 

diğer özellikler için bütçeyi genişletmek lazım.

bu arada g-shock ile harekete duyarlı imiş +15usd :)

şu yaz günlerine sayılı gün kala benim en çok olmasını istediğim özellik gsm modülünden arabayı çalıştırmak ve klimayı ayarlamak :fikir:

sizin isteğiniz olmayacak şeyler değil yapılır ama iyi analiz etmek lazım bazı bilgileri... :)

zaten benim dediğim kamera sisteminde 1 tb veya 2 tb hard disk var :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

sizin isteğiniz olmayacak şeyler değil yapılır ama iyi analiz etmek lazım bazı bilgileri... :)

zaten benim dediğim kamera sisteminde 1 tb veya 2 tb hard disk var :D 

işyerinde 24 kamera var 2tb hdd ile 1 hafta kayıt saklıyor. kameralar AHD, 720p yani. hepsi hareket algılamalı.

tüm yıl boyunu mu saklamak istiyorsun :wacko:

VGA dan 720p geçersen her bir waterproof  kamera min 50usd; sadece kamera parası uygun sistemi geçer. 

ekmek köfte meselesi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Olcay Sert yazdı:

işyerinde 24 kamera var 2tb hdd ile 1 hafta kayıt saklıyor. kameralar AHD, 720p yani. hepsi hareket algılamalı.

tüm yıl boyunu mu saklamak istiyorsun :wacko:

VGA dan 720p geçersen her bir waterproof  kamera min 50usd; sadece kamera parası uygun sistemi geçer. 

ekmek köfte meselesi :) 

bu sistemi kuracaksak kusursuz yada kusursuza yakın olmalı benim kafamdaki malzemeler 1500 tl  civarı gibi tutuyor zaten bakalım nasip kısmet ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

bu sistemi kuracaksak kusursuz yada kusursuza yakın olmalı benim kafamdaki malzemeler 1500 tl  civarı gibi tutuyor zaten bakalım nasip kısmet ...

hmmm bütçe iyiymiş ayırdığın :nazar: dış donanımda seni iç donanımda @Servet Ö. takibe devam :sofeer:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

hmmm bütçe iyiymiş ayırdığın :nazar: dış donanımda seni iç donanımda @Servet Ö. takibe devam :sofeer:

benim motor içine  daha var yav onu en sona saklıyorum çözdüm dizeli uğraşa uğraşa :)

maksimum 1 hafta içinde herşey yerine takılır yazılımı yapılır allahtan bir aksilik çıkmaz ise diğerinden daha güzel sonuçlarda çıkacak bir aksilik olmaz ise 200 hp lerin üstünü görcez 1.6 tdci de :D güce ihtiyacımız olunca vercez coşkuyu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resul Emre bey bende kuga için navigasyon arıyordum. Şu cihazı buldum. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-kuga-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-435192688/detay
2017 lerle uyumlu oldugunu söylediler. Fakat aracın garanti konusu aklımı karıştırdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mehmet Şafak yazdı:

Resul Emre bey bende kuga için navigasyon arıyordum. Şu cihazı buldum. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-kuga-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-435192688/detay
2017 lerle uyumlu oldugunu söylediler. Fakat aracın garanti konusu aklımı karıştırdı.

Kalitesini bilmiyorum, ama garantide sıkıntı olmaz. Kesme biçme yapmıyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün günlerdir arayıp ulaşamadığım mersin ford bayi ile görüştüm. Cyclone m.media için 2700 lira fiyat verdi montaj dahil. Geri görüş kamerasını sormayı unuttum. Ama fiyat bana biraz tuzlu geldi. Piyasada roadstar var 750 lira. Sonuçta anladıgım kadarı ile mevcut ses sistemi değişmiyor. Sadece yukardaki ekran değişiyor. Mevcut ses sistemindende memnunum. Sizce servise para bayılıp cyclone mu taktırmalıyım yoksa ostim e gidip roadstar mı??,[emoji45][emoji45][emoji45]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Mehmet Şafak yazdı:

Bugün günlerdir arayıp ulaşamadığım mersin ford bayi ile görüştüm. Cyclone m.media için 2700 lira fiyat verdi montaj dahil. Geri görüş kamerasını sormayı unuttum. Ama fiyat bana biraz tuzlu geldi. Piyasada roadstar var 750 lira. Sonuçta anladıgım kadarı ile mevcut ses sistemi değişmiyor. Sadece yukardaki ekran değişiyor. Mevcut ses sistemindende memnunum. Sizce servise para bayılıp cyclone mu taktırmalıyım yoksa ostim e gidip roadstar mı??,emoji45.pngemoji45.pngemoji45.png

Kugada cyclone kullanmış birisi olarak önermem. Hele hele 2700TL ye hiç önermem. Bir android işletim sistemli cihaz taktırın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mehmet Şafak yazdı:

Sonuçta anladıgım kadarı ile mevcut ses sistemi değişmiyor. Sadece yukardaki ekran değişiyor.

Hangi ürünü tercih ederseniz edin şimdiden hayırlı olsun inşaallah.. Ses sistemine gelince, multimedya ekranı satın alıp araca taktırdığınızda otomobilinizin cd çaları yani teybi de değişiyor ekran ile birlikte. Teyp değiştiği zaman multimedya ekranının özelliği ile doğru orantılı olarak ses sisteminin kalitesi de değişiyor. 2012'de citroen c4 aracımda herhangi bir multimedya ekranı olmadığı için yetkili serviste navimex marka multimedya ekranı taktırmıştım. Onunla beraber aracımın orijinal teybi de sökülüp, ekran ile beraber gelen teyp takıldı. O noktadan sonra aracımda ki ses sistemi resmen boyut değiştirdi. Multimedya ekranını taktırana kadar ses sistemimden aşırı şikayetçiydim çünkü neredeyse ses seviyesini sona getirsem bile acayip düşük seviyede ses geliyordu. Multimedya ekranıyla beraber ses gümbür gümbür gelmeye başladı ve sesin kalitesinde de cüzzi miktarda da olsa bir iyileşme meydana geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
12.06.2017 - 18:54 tarihinde, Yağızcan Kara yazdı:

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=322

Cyclone sitesinde böyle bir cihaz var.

Ankara tu oto işçilik dahil 3200 Tl'ye cihazı takıyormuş.iscilik hariç 3000 tl fiyat aldım arkadaşlar 

Uzun süre Kuga aracımda Cyclone cihazı kullandım. İyi bir android gelene kadar en iyisi bu. Ses sisteminde belirgin bir iyileşme olmakla beraber Alpine swe 815 aktif subwoofer de sisteme ilave edince çok tatminkar olduğunu söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.