Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 Km Aracımı, Rodajı Tamamladıktan Sonra Yetkili Servise Kontrol Ettirmeli Miyim?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar kitapçıkta 1500 km kadar rodaj süresince aracı yormayın diyor. peki rodaj evresi tamamlandıktan sonra aracı servise getirecez mi. Bana bu konuda bilgi verilmedi. Yoksa 15bin km bakımına kadar devam mı?? Saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alırken bana da bu konuyla ilgili bir bilgi vermediler. Toyota'da ilk 1.000km den sonra servise gelinmesini istiyordu. (5 sene öncesini söylüyorum.)

Ford'ta aşağıdaki gibi bir imkan var. Ben km yi aştığım için yararlanamıyorum. Sizin kmniz az ise faydalanabilirsiniz belki.

http://www.ford.com.tr/ford-servis/ilk-bulusma-programi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben gitmedim 10 bin bakımına gideceğim. Bir de size sormak istediğim bir soru var sizde de 2. viteste giderken uğultu, ıslık benzeri ses geliyormu? ve yakıt tüketimi değerleri nedir ?

Alıntı değilde benim araba bazen yarım gaz filan verdiğimde ve özellikle ilk çalıştığında rölantide dalgalanma yapıyor. Bunu araç içinde kimse farketmiyor. Ben devir saatinden görüyorum.. servise gittiğimde söyleyecem..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.