Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Yapılamayan F3 Testi

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Bundan 10 gün önce teslim aldığım aracımla ilgili forum sakinlerine söz verdiğim detaylı test ve incelemeyi (forumda şimdiye kadar en fazla focus kullamış biri olarak) başkent Ankara'nın olumsuz hava şartları nedeniyle yapamamış bulunmaktayım.

Tamam, ıslak, kuru, kar vs. gibi hava şartlarında da araba test edilir ama söz konusu olan bir focus ise yol tutuşu, süspansiyonu ve direksiyon hissiyatını en iyi ancak kuru havada anlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz 10 gün içerisinde de Ankara'da anayollar hariç kuru bir yol bulabilmek mümkün olmadı. Güneş yüzü gördüğümüz 1-2 gün içerisinde de ancak güneş ışığında arabanın nasıl göründüğünden öteye gidemedim.

Dün akşam (24.01.2012) itibariyle gelen yeni yağış dalgasıyla da test sürüşü planlarımı sanırım bir 10 gün kadar daha ötelemek zorunda kaldım.

Yapılacak tek bir şey kalmıştı o da sabah saatlerinde hava dona çekmeden karları temizlemek ve bir iki fotoğraf çekmek... çekmişken bari paylaşıyım da fotoğraflar boşa gitmesin...

Saygılarımla...

01.thumb.jpg.5c612d6098fc5e2597bf696883f

02.thumb.jpg.0d9b42865ac61f2d0dcfdeaee6b

03.thumb.jpg.bfd9824584494c0db216a915ae2

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence karlı havalarında tadını çıkartsaydın,test etseydin,kuru hava kolay bulunuyorda kar herzaman denk gelmiyor.Ben 2 senedir karda araba kullanmanın hasretini çekiyordum.Kımızı ve beyaz bi arada gayet hoş görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence karlı havalarında tadını çıkartsaydın,test etseydin,kuru hava kolay bulunuyorda kar herzaman denk gelmiyor.Ben 2 senedir karda araba kullanmanın hasretini çekiyordum.Kımızı ve beyaz bi arada gayet hoş görünüyor.

Yeterince kullandım karda da ama asfalt lazım ağlatmak için biraz da...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.