Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK1 için Helezon Yayı

Sabri Güneş

Soru

Arkadaşlar öncelikle merhaba

Grubun yeni üyesiyim.aracım ford focus 2005 model 1.6 focus 1 kasa aracı yeni aldım.Ön iki helezyon yayını yeni aldım ve değiştirdim .aracın şimdi ön tarafı gözüme cok yüksek geliyor.Bir diş kestirsem ne gibi bir sakıncası olabilir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bende yaptırma taraftarı degilim ama bu şekilde de ön taraf çok yüksek virajlarda sıkıntı yaşabilirsin diyorlar.aldığım yaylar orjinal mi degil anlamadım yani sonuç olarak bunların hepsinin boyutları aynı degil midir ? bu işlerde acemi olmak cok kararsız bırakıyor insanı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Sabri Güneş yazdı:

Grubun yeni üyesiyim.aracım ford focus 2005 model 1.6 focus 1 kasa aracı yeni aldım.Ön iki helezyon yayını yeni aldım ve değiştirdim .aracın şimdi ön tarafı gözüme cok yüksek geliyor.Bir diş kestirsem ne gibi bir sakıncası olabilir ?

bir takım spor yay alın hem kafanız rahat etsin, hemde bir tık güvenliğiniz artsın. kestirmek bence risklidir tabi son karar sizin..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Sabri Güneş yazdı:

"Helezon yay" diyecektiniz sanırım

" Helezyon yay" duymadım ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 saat önce, Sabri Güneş yazdı:

Eski yayları atmadım takan usta bunlar kesik degil kendiliğinden pısmış bunları da atma dursun dedi en son çare eskilerini tekrar taktırmayı düşünüyorum .

kardeşim tercih ve bütce meselesi de eskiyi çıkar yeniyi tak, yeniyi çıkar eskiyi tak yapacağın harcamaya sen en iyisimi spor yay al yola devam et

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.