Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Skoda'nın Yeni C Segment Suv'u KAROQ Tanıtıldı!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kesinlikle en güzel SUV budur :P  

17FordEscape-Titanium.jpg

--4 dakika sonra eklendi--
46 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Yaşla alakalı sanırım. 50 olunca böyle oluyor demek ki ama ben cidden üsttekini daha çok beğendim :( 

Araca önden bakıldığında yüzde 60-70 siyah görünüyor. Araç kaslı görünmüyor, öte yandan bayanlara hitap eden bir tarafı da yok. Bilemiyorum, ben tasarım olarak tutmadım. İçerde audi/vw karışımı bir çizgi var, o biraz kurtarıyor aracı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

böylesine silik bir tasarımın, alttaki araca rakip olabileceğini cidden düşünmüyoruz değil mi

Murat bu o kadar öznel bir durum ki.

Benim için tuhaf düzeyde oynanmış ve hormonlu Qashqai bir tasarım faciası söz gelimi. Resmen rüküş.

Sadeliği sevenlere Koraq güzel görünür. 

VW satışlarının yüksekliği ya sadeliği sevenlerin fazla olduğunu, ya da tasarımı pek kimsenin takmadığını düşündürüyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Murat bu o kadar öznel bir durum ki.

Benim için tuhaf düzeyde oynanmış ve hormonlu Qashqai bir tasarım faciası söz gelimi. Resmen rüküş.

Sadeliği sevenlere Koraq güzel görünür. 

VW satışlarının yüksekliği ya sadeliği sevenlerin fazla olduğunu, ya da tasarımı pek kimsenin takmadığını düşündürüyor. 

Benim gördüğüm piyasaya hakim değilseniz tasarım önemli. Küçük markaların başka türlü şansı olmuyor. Vw de belki sıkıcı olabiliyor ama hiç birtasarımı için çirkin diyemeyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Lastik değişim siyasi beklerken karşıdaki skodaya gittim. Karoq ile test sürüşü yaptım. 1,6 dizel otomatik üst seviye. Ulan A yazan bir tuş var ışıklı bu ne diyorum. Autoholdu nasıl unutmuşum :( nasıl güzel birşey o..

Şahane araba yapmışlar. Dışı küçük içi büyük. İdeal olmuş. İlk kalkışta focusa göre az hantal kalıyor ama gayet iyi. 

Göstergeleri beğenmedim, oysa tanıtımlarda hayalet ekran görünüyordu. Söyledim ST kız aferin konuya hakim üretimi yok yılın 2. yarısında üretilecek şu an opsiyon listesinde bile yok dedi.  bir de arka koltuklarda tek tek çıkarılma yoktu. onun dışında gayet güzel.Haa bir de kamera yok. geri görüş kamerasız arabaya nasıl biniyorlar anlamıyorum :D:D:D

fiyat dedim. Araba yok şu an sadece mayıs sonu teslim 1.0 otomatik style + sunrooflu var fiyat şimdiki duruma göre 141 . teslim tarihi aktüel fiyat ne olur bilemeyiz dediler :( 

Olay çıkarmadan dağıldım. Gidip kendi arabamı aldım yokuşumu tırmandım..

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Ben de, ben de... :) 

Beklerken karşıdaki skodaya gittim. Karoq ile test sürüşü yaptım. 1,6 dizel otomatik üst seviye. Ulan A yazan bir tuş var ışıklı bu ne diyorum. Autoholdu nasıl unutmuşum :( nasıl güzel birşey o..

Şahane araba yapmışlar. Dışı küçük içi büyük. İdeal olmuş. İlk kalkışta focusa göre az hantal kalıyor ama gayet iyi. 

Göstergeleri beğenmedim, oysa tanıtımlarda hayalet ekran görünüyordu. Söyledim ST kız aferin konuya hakim üretimi yok yılın 2. yarısında üretilecek şu an opsiyon listesinde bile yok dedi.  bir de arka koltuklarda tek tek çıkarılma yoktu. onun dışında gayet güzel.Haa bir de kamera yok. geri görüş kamerasız arabaya nasıl biniyorlar anlamıyorum :D:D:D

fiyat dedim. Araba yok şu an sadece mayıs sonu teslim 1.0 otomatik style + sunrooflu var fiyat şimdiki duruma göre 141 . teslim tarihi aktüel fiyat ne olur bilemeyiz dediler :( 

Olay çıkarmadan dağıldım. Gidip kendi arabamı aldım yokuşumu tırmandım..

Karoq’a ben de baktım.. gerizekalı bayi 1.0 en boş donanımı getirmiş koymuş showroom’a.. dolayısıyla hiç beğenmedim.. ama test videolarında full donanım inceledikleri için onlar güzel.. gerçi superb’den sonra karoq bana gelmez. Bagaj derinliği açısından kodiaq bile kesmemişti beni. Superb’den 10cm daha az derinlik..

2018 sonu 2019 başı gibi Superb’e büyük bir makyaj gelecekmiş. Onu bekliyorum ben..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satışlar nasıl gitmiş şimdiye kadar biraz bakalım.

Avrupa Ekim ayı

Sportage 9,771 adet

Karoq 1,060 adet

Avrupa Kasım ayı tümü

1- Tiguan 19,034

2- QQ 17,722

3- 3008 16,661

4- Kuga 12,755

5- Tucson 12,376

6- Kadjar 10,577

7- Sportage 9,046

8- CX-5 5,728

9- Ateca 5,689

10- Rav4 5,665

11- Niro 3,437

12- Compass 3,275

13- CR-V 2,369

14- Karoq 2,288

Avrupa Aralık ayı

Karoq 1,909 adet

Sportage 7,975 adet 

Avrupa Ocak ayı

1- Tiguan 20,722

2- QQ 20,643

3- 3008 16,895

4- Kuga 12,945

....

Sportage 10,342

...

Karoq 3,548 adet

Türkiye'de ilk satış ayı Şubat, mutlaka istenen araç gelememiştir ve diğerlerinin 2017 modelleri kalmıştır ama yine de bakmış olalım;

QQ 829

3008 571

Tucson 393

Kuga 336

Tiguan 331 + 55 (AllSpace)

CH-R 275

Sportage 190

Kadjar 161

Grandland X 108

Niro 59

HR-V 41

Ateca 34

Karoq 26

Not: Kodiaq ilk ayında 315 adet satmıştı. (TR)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Yok ki araba. Avrupa'da da yok hep ön satış. 

Ayrıca isterse hiç satmasın. Hayalet ekran, flex bilmemne isimli arka 3 koltuğun ayrı ayrı çıkarıldığı sistem ile birlikte benim tercihim olur. 

Onlar, bayinin de dediği gibi ikinci yarıda.. hayalet ekran kodiaq’a da aynı tarihlerde gelecek(miş).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

@Alperen G. ben böyle bir zehir görmedim :smiley2k:

Yok bro o zehre karşı panzehirim var.. Skoda’dan devam..

--1 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Olcay Sert yazdı:

karşı komşu e300 almış, ben bi türlü sevemedim mercedesin yuvarlatılmış hatlarını bi önceki arabası daha iy duruyordu e250

Ben sevdim açıkçası.. ama arkası bi önceki kasa gibi olabilirdi..

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.