Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Focus 1.6 Ti-Vct 125 Hp Için Yazılım Uygulaması Var Mıdır?

Burak Şenoğlu

Önerilen Mesajlar

Aynen en fazla 15 bilemedin 18 hp oynar dediler atmosferiklerde. tork da aynı şekilde.. 140 hp hiç de fena bir rakam değil gibi :D K&N kutu içi filtre ve kat. iptali ile biraz daha birşeyler olabilir. Ben polomda katalizör ve orta susturucuyu iptal etmiştim. hem çok tatlı ufak bir sesi olmuştu hemde çekişi artmıştı. dyno da %99 vermişti işte satarken :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Bir saat önce, Anıl Karagoz yazdı:

Bu konuyu bende merak ediyorum. Belirttiğiniz işlemlerden herhangi birini uygulayabildiniz mi?

Hiç girmeyin bu işlere, para ve zaman kaybı olur, anlamlı bir kazanım da sağlamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece K&N alt devirlerde biraz rahatlama sağlıyabilir. İlk kalkışları biraz canlandırabilir. Yine kapanabiliyorsa TCS+ESPyi kapatarak ilk kalkışlarda biraz rahatlama sağlanabilir ama konsolda düğmesi olmayınca aç kapa aç kapa çok zahmetli olur. 

Bu atmosferikler zaten büyük bir kandırmaca . 125 bg diyorlar 6000 devirde 125 bg . Oysa senin genelde kullandığın 2000-2200e kadar çok güçsüzler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.