Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Autoshow'dan Video ve Fotoğraflar olarak değiştirdi

Eline sağlık Yakup.

Fiesta markanın yeni nesillerindeki ergonomi ve kalite - işçilik düzeyini anlayabilmek için iyi bir fırsat olabilirdi, neyse artık..

Yeni Insignia, Giulia ve Koleos u merak ediyorum, bir de yeni i30 u.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Tolga KARACA yazdı:

Fiesta markanın yeni nesillerindeki ergonomi ve kalite - işçilik düzeyini anlayabilmek için iyi bir fırsat olabilirdi, neyse artık..

Aslına bakarsanız öyle, ben bu alanların hepsinden memnun olacağımızı düşünüyorum. En zor 3 boyutlu alanlarda dahi mükemmel işçilik ve sınıfın en iyi malzeme kalitesi iddia ediliyordu Ford tarafından. Asıl hayal kırıklığı benim için 140 beygir ecoboostun alınamayacak olması ihtimali. Yeni otomatikler zaten powershiftten yavaş. Benim 1.4 atmosferiğim bu görseldeki st-line'dan daha hızlı. O zaman napalım düz direksiyonu, spor süspansiyonu diyor insan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizimkisi atmosferik sonuçta çok çok vites düşürürüm ara hız için o yeni şanzımanla o onu da zor yapar :) Ford bir şeyi de kendisi akıl etsin artık yahu. Sen de hiç yorma kendini bir markaya (dolayısıyla distribütöre) en güzel cevabı satışlar verir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Fiesta ne kadar çirkinmiş öyle

Bizim fuarlarda arabalara elleşmek çoğunlukla yasak olduğundan cidden ilgilenenler fuarda incelemeyi ne kadar tercih ediyor bilemiyorum da katılımın azlığı düşündürücü evet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.