Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Triger Kayışı Değişimi

Ali Atıl

Önerilen Mesajlar

5 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sayfadaki eski fiyatlara bakınca neler olmuş diyor insan...

Güzel olmuş Adem, uzun yıllar kafan rahat. 

Teşekkürler abi 135 bini beklicektim ama malum seçim ve sonrasına denk geliyor korktum fiyatlar fırlarmı yine diye, bide motor takozu patlamıştı onu değiştiricez nasıl oksa sökmüşken triger de değişsin dedim motor takozu çok şey değiştirdi konforum arttı resmen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yeni değiştirdim. Km 70 bin ama 10 yaş tedirginliği beni bu yola itti. Yoksa bi 70 bin daha binerim. :cnvr: triger kayış Erol otomotiv den 1500, işçilik 1800 TL ye çıktı. Devirdaim ve v kayışı usta tarafından geçer not aldı. Bi on yıl daha gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Mete Turfan yazdı:

Bende yeni değiştirdim. Km 70 bin ama 10 yaş tedirginliği beni bu yola itti. Yoksa bi 70 bin daha binerim. :cnvr: triger kayış Erol otomotiv den 1500, işçilik 1800 TL ye çıktı. Devirdaim ve v kayışı usta tarafından geçer not aldı. Bi on yıl daha gider.

güle güle kullan abi senin yıldan dolayı zaten gelmiş boşver kopsa 3300 tl ye kurtaramayız bu motorları, yanlız devirdaim değişse iyi olurmuş benimkide iyi durumdaydı bi sıkıntı yoktu ama genellikle parçanın durumuna bakılmadan ustalar değiştiriyor  zor bi yerde çünkü devirdaime bişey olsa triger yine değişiyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.