Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MK3 Trend X ve Style İçin Gözlük Kabı Uygulaması

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar; geçenlerde aliexpress üzerinden aldığım gözlük kabını aracıma monte ettim. el tutamacını çıkartıp herhangi bir delik açmadan,aparat kullanmadan mevcut vida deliklerini kullanarak montajını yaptım. ürün mk3 için uyumlu rengi tavan rengi ile aynı. herkes orijinal zannediyor(mk3 bilgisi olmayanlar). tavsiye ederim. fiyatı 28tl.

IMG_20170413_183630.jpg

IMG_20170413_183720.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş, zaten şoför tarafında tutamacın çok fonksiyonu yok gibi, hatta bazı markalar burayı boş bırakıyor, bizim ford ise arkayı boş bırakıp öne koymuş(bizim style da öyle), güle güle kullanın. Kısa bir uygulama videosu da güzel olurdu aslında.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı MK3 Trend X ve Style İçin Gözlük Kabı Uygulaması olarak değiştirdi
2 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Nerden aldiniz link alabilirmiyiz. 

https://tr.aliexpress.com/item/Car-Front-sun-glasses-case-box-Auto-decoration-for-Ford-Focus-3-KUGA-Ecosport-Fiesta-Mondeo/32252117693.html?

--2 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, murat altındal yazdı:

Bende yaptım lakin benimki  tam kapanmıyor malesef,kap tavan döşemesinin el tutamacı için olan boşluğa ne yaptıysam sığmıyor, bu yüzden geri söktüm. Sanırım senin ki o boşluğa tam olurmuş, güle güle kullanın.

image.jpeg

image.jpeg

Bir saat önce, murat altındal yazdı:

Bende yaptım lakin benimki  tam kapanmıyor malesef,kap tavan döşemesinin el tutamacı için olan boşluğa ne yaptıysam sığmıyor, bu yüzden geri söktüm. Sanırım senin ki o boşluğa tam olurmuş, güle güle kullanın.

bendede hafif oturmama oldu ama kafaya takacak yada sıkıntı olacak bişey değil. ortalarda gezeceğine böyle olması daha iyi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Serkan erden yazdı:

https://tr.aliexpress.com/item/Car-Front-sun-glasses-case-box-Auto-decoration-for-Ford-Focus-3-KUGA-Ecosport-Fiesta-Mondeo/32252117693.html?

bendede hafif oturmama oldu ama kafaya takacak yada sıkıntı olacak bişey değil. ortalarda gezeceğine böyle olması daha iyi..

Aklıma takılan vida yerleriyle oynasak, tam oturur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

57 dakika önce, murat altındal yazdı:

Aklıma takılan vida yerleriyle oynasak, tam oturur mu acaba?

hayır, arka kısım tavan döşemeye tam oturuyor. sadece sağa yada sola 1-2 cm kayabilme şansı var. kabın kapağını kesmek bi nebze fayda eder ama görüntü hoş olmaz. zaten takınca görürsün oynamaya gerek olmadığını...

53 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

sipariş verdim az önce beklicez bakalım kaç günde gelecek, hep aklımdaydı yaz geldimi gözlük yeri sıkıntısı başlıyordu, teşekkürler link için.

benim siparişim 15 günde geldi. arkadaşım 20 gündür bekliyor. tahmini 35 günü geçmiyor diyorlar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Serkan erden yazdı:

hayır, arka kısım tavan döşemeye tam oturuyor. sadece sağa yada sola 1-2 cm kayabilme şansı var. kabın kapağını kesmek bi nebze fayda eder ama görüntü hoş olmaz. zaten takınca görürsün oynamaya gerek olmadığını...

Yok serkan abi kabın kapağını değil vida yerlerini kesersek belki tam oturabilir. Vida yerleri zaten görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, murat altındal yazdı:

Yok serkan abi kabın kapağını değil vida yerlerini kesersek belki tam oturabilir. Vida yerleri zaten görünmüyor

her ihtimali düşündüm takarken,ama dediğini yaparsan kabın tavandaki sağlam duruşu etkilenebilir.kapağını aşağı doğru açınca vida olan kısım farklı yerde olursa güç merkezi değişeceğinden kırılma riski mevcut..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Serkan erden yazdı:

her ihtimali düşündüm takarken,ama dediğini yaparsan kabın tavandaki sağlam duruşu etkilenebilir.kapağını aşağı doğru açınca vida olan kısım farklı yerde olursa güç merkezi değişeceğinden kırılma riski mevcut..

Ben kendiminkine bir deneyim bakalım müsait zamanda, olursa tam yerine oturur, olmaz ise el tutamacını tekrar takarım geriye, böyle şeylerde emanet durması bence hiç hoş değil.

--1 dakika sonra eklendi--

Bu vidanın anahtarını bulmak da sorun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

sipariş verdim az önce beklicez bakalım kaç günde gelecek, hep aklımdaydı yaz geldimi gözlük yeri sıkıntısı başlıyordu, teşekkürler link için.

paketin içinden plastik bir plaka çıkacak onu kullanmanıza gerek yok, o plastik, vida yerleri uymayan araçlar için döşeme arkasına vidayı tutturmak için yapılmış,kısacası size lazım olmayacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.