Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MK3 Trend X ve Style İçin Gözlük Kabı Uygulaması

Önerilen Mesajlar

52 dakika önce, murat altındal yazdı:

Ben kendiminkine bir deneyim bakalım müsait zamanda, olursa tam yerine oturur, olmaz ise el tutamacını tekrar takarım geriye, böyle şeylerde emanet durması bence hiç hoş değil.

--1 dakika sonra eklendi--

Bu vidanın anahtarını bulmak da sorun?

Her araçta olması gereken bu. Bence alın. Uyum sorunuda olmuyor. Birde logosu :Dlink

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Gökmen Çevirgen yazdı:

Güle güle kullanın bir şey sormak istiyorum siparişi bej rengi mi verdiniz sizinki bej gibi geldi bana ama gri olan daha mı iyi durur acaba diye düşündüm sipariş vermeyi bende düşünüyorum :) 

gri verdim. tavan ile aynı tonda. açık gri olduğu için bej zannetmiş olabilirsin. bej uymaz..

Serkan erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gri sipariş verdim. 
Biri tutamacı nasıl sokecegimi anlatabilir mi? 

Merhaba abi ;) tutamacı aşağı indir solunda ve sağında 2 vida olacak. Vidaları çıkardıktan sonra dışa doğru itersen tutamaç ;) eline gelecektir. Kabı da takmak kolay zaten ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Merhaba abi ;) tutamacı aşağı indir solunda ve sağında 2 vida olacak. Vidaları çıkardıktan sonra dışa doğru itersen tutamaç ;) eline gelecektir. Kabı da takmak kolay zaten ;)

Görünürde vida yok. Kapak gibi bir şeyler var. Kapağın yanlarında mı vida ? Yoksa o kapak gibi şeyleri kanırtacak mıyım. Delikler tavanda olduğuna göre vidalar tavana doğru olmalı değil mi?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Görünürde vida yok. Kapak gibi bir şeyler var. Kapağın yanlarında mı vida ? Yoksa o kapak gibi şeyleri kanırtacak mıyım. Delikler tavanda olduğuna göre vidalar tavana doğru olmalı değil mi?  

O kapakları açacaksın abi, çok basit boşluk tarafına ince düz tornavida sok hafifçe yukarı kaldır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Abi yuvarlak içine aldıgım vidanın üstündeki kapak. Bu kapagı tornavida ya da plastik açıcılar ile açıp vidaya kolayca ulaşabilirsin. Aracım garajda. Müsait vakit sana video atayım istersen. :) Tutamaçı elinle aşağı indir kapağı tornavida ile kandine çek ya da tabiri caizse "kanırt" sonra vida çıksın ortaya. :) 

image.thumb.jpeg.d9b471e18acc7b69d3ee472347959846.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, murat altındal yazdı:

O kapakları açacaksın abi, çok basit boşluk tarafına ince düz tornavida sok hafifçe yukarı kaldır.

Bir saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Abi yuvarlak içine aldıgım vidanın üstündeki kapak. Bu kapagı tornavida ya da plastik açıcılar ile açıp vidaya kolayca ulaşabilirsin. Aracım garajda. Müsait vakit sana video atayım istersen. :) Tutamaçı elinle aşağı indir kapağı tornavida ile kandine çek ya da tabiri caizse "kanırt" sonra vida çıksın ortaya. :) 

Tamam anladım. Teşekkürler ikinize de .. Videoya gerek yok :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Benimki geldi (20 gün falan, rekor olsa gerek :) ) .

Biraz dandik bir şey. Rengi de tam tutmuyor , çok dikkatli bakarsan. 

Focus  için değil bu. Üstünde kabartma bir marka var. Ters duruyor. 

Takmak da zor ama takılıyor. Ürünün kapak konturu focusun tavanına tam uymuyor. Bir miktar torpuleyerek tam uydurulur Aslında. Tutamadı gözüm gibi saklıyorum. Yaz sonu tutamayan geri dönerim sanırım.

Sadece iş görür yani..

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benimki geldi (20 gün falan, rekor olsa gerek :) ) .

Biraz dandik bir şey. Rengi de tam tutmuyor , çok dikkatli bakarsan. 

Focus  için değil bu. Üstünde kabartma bir marka var. Ters duruyor. 

Takmak da zor ama takılıyor. Ürünün kapak konturu focusun tavanına tam uymuyor. Bir miktar torpuleyerek tam uydurulur Aslında. Tutamadı gözüm gibi saklıyorum. Yaz sonu tutamayan geri dönerim sanırım.

Sadece iş görür yani..

Ben söktüm attım açıkcası, çok fazla ben çakmayım diyor. Ayrıca bu ürün focus mk3'e göre tasarlanmamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Benim gözlük kabı geldi sonunda haliyle hemen taktım zaten herkes demiş bu tam uymuyor diye evet focuslar için birebir değil belli ama yine de kullanılabilir sonuçta oradaki tutamacın iş gördüğü söylenemez renk olarak uyumlu tek sorun tam kapanmayıp tavanla arasında biraz sol kısımdan boşluk kalması oldu oraya da bir şeyler yapmayı düşünüyorum bir de açıp içinden gözlüğü almaya çalıştığınızda çok gergin yaydan dolayı bir elle kabı tutup diğer elle gözlüğü tutup çıkarmak gerekiyor yoksa kendini kapatmak için çok zorluyor gözlüğü çıkarırken çizebiliyor dikkat etmek lazım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.