Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync 2 Navigasyon Güncellemesi

Yener Yıldırım

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
19 dakika önce, Yener Yıldırım yazdı:

Bunun için herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu peki :wacko:

Ücreti karşılığında tabiki.

Tavsiyem 2018 i bekleyin zira 2017 haritasında çok fazla bir değişiklik yapılmamış, en azından bizim araçlardaki mfd kartlarda 3.köprü ve Körfez köprüsü konmamış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında bu güncellemenin parayla yapılacak olması çok kötü. Zaten navigasyon almak için 2000 tl navigasyon paketi parası veriyorsun. Üstüne bi de güncellemek için para veriyorsun. Üstelik Sync 3 sahipleri bu işlemi kendileri ücretsiz olarak yapabiliyor.

Ayrıca ben arabamı alırken navigasyonu olsun diye uğraşırken hiç bir yetkili de bu konuda beni haberdar etmedi.

Ford bu konuda beni çok üzdü gerçekten :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu bilgiyi nereden aldınız bilmiyorum ama s3 te bedava değil. Ayrıca bu para Ford'a değer harita sahibine gidiyor. Navigasyon parası sistem ücreti. 

Ömür boyu ücretsiz ibaresi olmayan her şirket haritayı ücretli satar Ford'a özgü bir şey değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Yener Yıldırım yazdı:

Sync 3 te internet aracılığıyla güncellemeyi sistem otomatik yapıyor diye biliyorum ben :wacko:

Hayır navigasyon sistemi ile alınan harita sadece serviste güncelleniyor. Sync 3 kendi güncellemesi WiFi ile ve dolaylı gelen haritalar (android iOS) telefonla günceli alıyor veri ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.