Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

S5 Ekran Sorunu Parça Temini

ismail orçan

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi forumlar samsung s5 telefonun ekranı kendi kendine çarkıfelek gibi dönüyor görüntü birbirine geçiyor sonra reset atıyor üst samsung yazısına elimle bastırdıgımda bazen düzeliyor sonra tekrardan sorun çıkıyor telefoncuya götürdüm ekran değişecek diyor 500-600tlde vermek istemiyorum sanki temassızlık var gibi ekran kablolarında ama 2-3 yere götürdüm ekran değişecek diyor illa değişecekse ebaydan sipariş verip değiştirtsem daha ucuza gelmezmi bana,gümrükten geçermi  farklı farklı fiyatlar var alacagım ekran için yardımınız lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba hocam öncelikle.. 

Ekran dedıgın gıbıyse bozulmustur.. hassas öyle araba vs soket yok ondan gelip gidiyorsa ölmüştür değişmesi gerekir

ayriyetten reset atmasına bakmak lazım.. yanı her halukadarda bı 400-500 u var

yenı telefon almakta mantıklı bence :)

şimdi sordurdum 125$ sadece ekran işçilikte yok.. samsung ekranları pahalı.. bence yaptırma yeni cihaz al :)

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, okan ali yazdı:

Merhaba hocam öncelikle.. 

Ekran dedıgın gıbıyse bozulmustur.. hassas öyle araba vs soket yok ondan gelip gidiyorsa ölmüştür değişmesi gerekir

ayriyetten reset atmasına bakmak lazım.. yanı her halukadarda bı 400-500 u var

yenı telefon almakta mantıklı bence :)

şimdi sordurdum 125$ sadece ekran işçilikte yok.. samsung ekranları pahalı.. bence yaptırma yeni cihaz al :)

Okan abi peki bu halde cihaz ne kadar eder satmak istesem kamera parmak izi herşey sorunsuz şuanda kullanıyorum ama bazen ekran birbirine giriyor üst tarafa bastırınca düzeliyor s5 ayarında cihazların sıfırıda 1200 civarında kararsız kaldım vallahi :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saol yakup abi ucuza ekran bulursam bende değiştirebilirim kolay gibi duruyor ama gittiği yere kadar kullanıcam artık ekranda ne çatlak ne çizik var sırf bu ekranın birbirine geçmesi yüzünden ekran değişimi saçma geliyor ekranın kablolarında soketinde birşey var diye düşünüyorum ben çünkü üst tarafa elimle bastırdıgımda düzeliyor ve sabit şekilde kullanıldıgında hiç sorun olmuyor cebe fln koydugumda %30 ihtimalle bu sorun tekrar çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.