Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Türkiye'de Yılın Otomobilini Seçtik! :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Türkiye'de Yılın Otomobilini OYLUYORUZ :) Son Saatler olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., başlığı 2017 Türkiye'de Yılın Otomobilini SEÇTİK! :) olarak değiştirdi

peugeot 3008  olsa olsa sonuncu olur  Volvo s90 249, diğerleri 1 :)

peugeot u canlı inceledim kullanmadım ama bi numarasını göremedim ...2002 yılında da peugeot 307 yılın otobili seçilmişti  maşallah sorun üstüne sorun verip durmuştu .

2003 yılında da megane seçilmişti  bu arabaları hangi kafayla seçtiler aceba ?focusun 98 de çıkan kasası bile megane den kat kat iyidir.

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megane seçildi OGD tarafından :)

Aday olan Honda Civic, Mazda MX5, Peugeot 3008, Seat ATECA, Renault Megane ve Volvo S90 arasında; Türkiye'de Yılın Otomobili 78 oy kullanan gazetecinin verdiği puanlar sonucunda Renault Megane 4430 Puanla seçildi.

1- Megane - 4430 Puan

2- 3008 - 3990 Puan

3- Civic - 3250 Puan

4- CH-R - 2870 Puan

5- S90 - 1790 Puan

6- Ateca - 1640 Puan

7- MX-5 1530 Puan

C9Jo63IXsAAKOHa.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 April 2017 - 19:07 tarihinde, Kutluhan A. yazdı:

Honda Civic:30

Mazda MX-5:10

Peugeot 3008: 40

Renault Megane:60

Seat Ateca: 25

Toyota C-HR:50

Volvo S90:35

Aramızda OGD ile eşleşen bir kişi var :P :claps: :claps:

Yoksa sana da mı yerli seçin dediler ?  :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Aramızda OGD ile eşleşen bir kişi var :P :claps: :claps:

Yoksa sana da mı yerli seçin dediler ?  :) 

Sadece bir Türk gibi düşünüp ve Türkiye şartlarını göze alıp yaptım :D Fakat her ne kadar markalar Türk olmasa da Megane sedan ve özellikle C-HR'ın fabrika bazında milli başarımız olduğunu düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Toyota nın arka koltuğuna oturdum. Maşallah tabut gibi, 15 cm falan cam var yanlarda ?klasik Japon kafası. Araba güzel gözükmeli ama sonuçta bir fonksiyonu var.Arkaya oturan fenalık geçirir.  

Bence 3008 ve s90, gerisi yalan. Megane yine göz boyama ürünü olmuş. CHR de öyle geldi bana. Diğer adaylarında bir numarası yok, listeyi tamamlamak için yazmışlar. 

S90 bir 3008 iki olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle aklına ve emeğine sağlık Yakup.

Bu tür kararlar pek kolay verilmez, araçları iyice incelemenin yanında kavramlardan ne anladığınızı da iyi belirlemeniz lazım. 

Ancak OGD sonuçlarına nereden bakarsam bakayım piyasacı bir kayırmanın ötesine taşıyamıyorum. 

Bern oldukça detaylı puanlamaya çalıştım ve Megane'ı süründürmüşüm.

Tabii bu bireysel bir yanılgı da olabilir.

Volvo haliyle fiyattan kaybediyor, yüksek ÖTV maalesef kırıcı oluyor. 

Peugeot 3008, markaya yönelik önyargılardan arındırılmış olarak incelersek gerçekten "inovasyon" kriterini en iyi karşılayan araç. 

Sınıfına göre geniş iç mekanı, modern kokpiti, rahat koltukları, kendini kanıtlamış motorları ve bir C-SUV için başarılı sürüş dinamikleri ile birinciliğine hiç itiraz etmeyeceğim bir araç. 

10 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

3 sıfır ve üstü olan verileri silince Pejo 3008, silinmezse birincimiz Volvo S90 oldu. Bence 3008 birincimiz

Tan hülle olmuş bu. Yöntemi önceden belirlemezsen sayılmaz, birincimiz belli: Volvo. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.