Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spigen Türkiye üzerinden Alışveriş Yapmayın :)

Önerilen Mesajlar

20 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şimdi telefonla görüştük, tekrar fiyat farkı olmaksızın başka ürün yollayayım dendi ben de hoşuma gitmeyecek bir ürünü aylarca kullanmak istemem dedim, 'en azından yeni ürün gelene kadar başka ürün yollayayım' dediler ben de tamam dedim. Bugün sevkiyat yapılacakmış.

20 saatlik güncelleme :D İstediğim ürün gelene kadar bu ürünü yolladılar.

Benim istediğim buna benziyor ama arkada alüminyum yok dümdüz siyah ve biraz daha ince sanırım, bu da fit, aldığım ultra fit. Logo açık olmayacak, düğmeler açık olacak :D 

Hard case

IMG_0931-side.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saatlik güncelleme [emoji3] İstediğim ürün gelene kadar bu ürünü yolladılar.

Benim istediğim buna benziyor ama arkada alüminyum yok dümdüz siyah ve biraz daha ince sanırım, bu da fit, aldığım ultra fit. Logo açık olmayacak, düğmeler açık olacak [emoji3] 

Hard case
IMG_0931-side.thumb.jpg.9078e20336498379a27706815ce8d25c.jpg

Aynı ürün bende var 6s için almıştım hiç kullanmadım sıfır. İsteyen biri varsa gönderebilirim hediyem olsun ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Aynı ürün bende var 6s için almıştım hiç kullanmadım sıfır. İsteyen biri varsa gönderebilirim hediyem olsun ;)

Aldım gitti Berat, oğlum kullansın...

--6 dakika sonra eklendi--

Bu arada HB sitesinden 2 adet spiegen kılıf ve bir manyetik tutucuya toplamda 43 tl verdim, %40 günlük indirim vardı ?

Hatta "bugün internetten ne aldınız" konusunda paylaşmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldım gitti Berat, oğlum kullansın...
--6 dakika sonra eklendi-- Bu arada HB sitesinden 2 adet spiegen kılıf ve bir manyetik tutucuya toplamda 43 tl verdim, %40 günlük indirim vardı [emoji2]
Hatta "bugün internetten ne aldınız" konusunda paylaşmıştım.

Çekmecemdeydi müsait zaman bakıp paketleyeyim sen adres yaz abi özelden ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=12640]Berat Hasbek[/mention]Hasbek sağolsun paketi açılmamış iPhone kılıfını gönderdi, oğluma da kullanması kaldı [emoji2]

Tekrar teşekkürler Berat [emoji122][emoji122][emoji122]

20170414_161657.thumb.jpg.45230ff9c42212b464075c3194cb9b68.jpg

Güle güle kullanın abi ;) yanında başka hediyem de olacaktı ama işlerim çok yoğundu dışardaydım arkadaş vermeyi unutmuş ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bilgilendirme için teşekkürler Yakup. Samsung Galaxy S4 zamanından beri Spigen ürünlerini kullanan bir insan olarak hiç kendi sitesinden alış veriş yapmayı tercih etmedim. Bunun yerine 1. tercih olarak hep HB'yi seçtim ve stoklu çalıştıklarından dolayıda sorun yaşamadım.  Lafın özü bu tür ürünlerde kendi distribütörleri yerine alternatif olan kaynaklara yönelmek daha sağlıklı oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.