Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

The ONE Awards'tan Ford Türkiye'ye Ödül

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şaşırtıcı geldi bana...

Kaynak 1: https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/en-caliskan-markalar-the-one-awardsta-odullerine-kavustu/

Binek Otomotiv Sektörü Yılın En Başarılı Markaları: Ford

CY3A5746.jpg

Kaynak 2: http://www.ford.com.tr/ford-hakkinda/haberler/2017-haberleri/yilin-ilk-odulleri-bir-baska

Pazarlama sektörünün önemli dergilerinden Marketing Türkiye ile pazar ve tüketici araştırmaları şirketi Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği, jürisinin halk olduğu; itibarını en çok artıran markaların değerlendirildiği
“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde ise Binek Otomotiv kategorisinde “Yılın İtibar ve Marka Değerini Artıran Markası” ödülünü aldık.

Birlikte yürüdüğümüz bu yolda elde ettiğimiz başarıları sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyor, birlikte daha nice başarılara imza atmamız dileğiyle hepinize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ödülford.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı The ONE Awards'tan Ford Türkiye'ye Ödül olarak değiştirdi
20 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Demek ki halkın algısı farklı...

12 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu ödülün satış oranıyla ters olması ilginç olmuş :) 

6 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Reklamı beğenilmiş, ama ürün ile ilgili soru işaretleri var diye yorumluyorum.

Bunlar verilere-arastirmalara ve bunlarin sonuclarina dayanan oduller diyorsunuz veya oyle olmasini bekliyorsunuz? Sasiyorum ben size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Bunlar verilere-arastirmalara ve bunlarin sonuclarina dayanan oduller diyorsunuz veya oyle olmasini bekliyorsunuz? Sasiyorum ben size.

Ben de senin komplo teorisyenliği düzeyine şaşıyorum.

Daha doğrusu artık şaşırmıyorum. 

Gerçek ikisinin arasında bir yerde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Ben de senin komplo teorisyenliği düzeyine şaşıyorum.

Daha doğrusu artık şaşırmıyorum. 

Gerçek ikisinin arasında bir yerde...

Komplo teorisyenligi mi? :) Peki abi. Ben para-duduk ve nabiz-serbet odullerinde komplo teorisyeni olabildiysem ciddi bir is becermisim. Turkiyede marketing mevzularina kendi sektorumden direk orneklerle tek tek aciklama getirebilirim. Acaba Marketingturkiye bu odul degerlendirmesini verilerle nasil yaptigini aciklayabilir mi?

Alıntı

Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda 38 sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 5 Ocak 2017’de Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen törenle ödüllerine kavuştu.

Alıntı

5 Ocak’ta Raffles İstanbul Zorlu Center’da bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ödül töreninde 2016 yılında itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıda katkısı bulunan ajanslar “halk jürisi” tarafından ödüllendirildi

Turkiyenin en kaypak ve cikarci, pohpohcu olusumlari ajanslar ve sozde halk jurisi. Tuzlayimda kokmasinlar :)

Mantiga davet ediyorum sizleri, mesela bankacilik sektorunde su yasadigimiz gunlerde ilk grev yasayan bankasi AKBANK en basarili banka, TV sektorunde en basarili TV kanali TV8 secilmis. Ustune yetmemis Yayincilik ve Medya sektorunun en basarili markasi TRT secilmis :)

Sonra ben komplo teorisyenligi yaftasini yiyorum oyle mi? Hahahah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür ödül işlerinde oyunlar olmasına olağanüstü gözle bakılmaz bence, oluyor genelde :D Truzim'de oluyor o kesin :zha: 

Sonuca bakacak olursak zaten ödül en çok yükselen demiş (olabilitesi var, yok değil) en iyisi vs değil ama bunu grafik olarak verselerdi iyiydi böyle sadece 1. bu diyerek güvenilirlik kazanması zor. 

Ben hiç duymamıştım böyle ödül :D Ama şekli şemali güzelmiş coooool duruyor :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.