Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Jant Seçimi

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar. Aracim trend donanima sahip ve malum jant kapakli. 16 inch jant almayi dusunuyorum. Sizce focusun hangi jantindan almaliyim ? Isteğim jantlar cok kucuk durmasin arabanin ustude.  3.5 jantida olabilir hic farketmez.Orjinalleri serviste cok pahali buyuk ihtimal replica alacagim. Onerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- İç & Dış Görünüm kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim burda sabah görüştüm yalnız 18 sedanda nasıl durur gerek var mı?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dogan abinin sattigi jantlara benzer bir jant. Kısmen onun gibi durur.

Doğan abi 18 almıştı Onu da mı sattı :D şaşkınım :)

Hiç yakışmaz [emoji3]

Bence de ;) 18 işin biraz abartısı mı olur acaba ;) ama almak isteyen olursa yardımcı olurum [emoji106][emoji106][emoji106] ;)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar lastiklerim daha yeni 5 bin km olmadi ve seviyorum lastiklerimi o yuzden suan icin janti buyutmek istemiyorum pek. Alacagim jant kucuk gostermemeli. Eminim buradada coktur aracina jant takan. Eski kasanin janti olmadigi surecede sikinti olmaz benim icin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.