Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk 3 Rs Body Kit

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Önder A yazdı:

Ankaradan ilgili biriyle görüştüm.plastik rs body kitler bu yaza gelecek dedi.ama oldukça pahalı olur galiba.

Kİmle görüştünüz ? geldiğinde fiyatı ne olacakmış bilgi verdiler mi konuyu takipteyim bende düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankaradan ilgili biriyle görüştüm.plastik rs body kitler bu yaza gelecek dedi.ama oldukça pahalı olur galiba.

Kimmiş bu bilmediğimiz gizemli arkadaş merak ettim bu işlerle uğraşan birisi olarak çevremde bu kadar geniş olduğu halde hemde Ankara'da :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erkan Uludağ. tanımam kendisini. sahibinden .com da ilanı vardı bir ara ordan almıştım numarasını.

Yakın arkadaşım olur RS in plastik setinin gelmesi için oem parçaları bulup plastik için kalıp yapmaları lazım ...

Ondan sonra TR'den gidip birileri bunları adetli şekilde sipariş verecekler...

Ancak ondan sonra ....

Maalesef özellikle ön tamponda inanılmaz bir teferruat var parça parça olarak burdan eksikler olAbilir daha ...

ön tampon

Ön tampon iç plastik braketi komple

Ön tampon lipi

Arka üst ızgara

Arka alt ızgara

Orta Ön panjur

Orta Ön panjur logosu

Sağ ön sis lambası

Sol ön sis lambası

Sağ ön sis çerçevesi

Sol ön sis çerçevesi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.