Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ön Cam çatlak Onarımı Hakkında...

İsa

Önerilen Mesajlar

Araç ön camına taşın gelmesine bağlı oluşan çatlak ve pul şeklinde dökülme şeklinde hasar oluşumunda cam onarımı yaptırılabilir mi, eğer yapılırsa iz, renk değişimi vs oluşuyor mu. Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok ufak olanlara müdahale edip düzeltme şansı var, iz falanda bırakmıyor.

Ancak görmediğimiz için bir şey diyemeyiz, bir camcıya uğrayıp bilgi alabilirsiniz, fotoğraf görsek ve sonucuda bildirirseniz iyi olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, İsa yazdı:

Araç ön camına taşın gelmesine bağlı oluşan çatlak ve pul şeklinde dökülme şeklinde hasar oluşumunda cam onarımı yaptırılabilir mi, eğer yapılırsa iz, renk değişimi vs oluşuyor mu. Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum, teşekkürler

Böyle bir çatlak ise malesef değişim olur. kaskonuz varsa ücretsiz cam değişimi yapılır. Şayet yoksa 400-500 tl civarında bir ücretle yeni cam taktırabilirsiniz. Bu kış camıma ve kaputa buz düştü de ordan biliyom ?

IMG_7688.JPG

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen katılıyorum arkadaşlara  değişim daha mantıklı.. benimde bi paliom vardı çoook eskiden..

Anlatayım bir olayıda biraz gülün vay keriz deyin :))

3-4 Sene önce şileye denize gittim yaz ayı şile yanıyor doğal olarak.. 

Arabayi park ettim güneşin altına camlar kapalı..  Dışarı 35 derece araba içi herhalde 45 dir.. Bagajda sakladığım ev içi oda parfümünü yola çıkmadan içeri sıkayım dedim.

Neyse sıktım. Ön torpido önünde unutmuşum.. Bu ısın ısın, bi patla önce ön cama tam ortaya koy, çatlat hızını keseme

ordanda torpido köşesini ucunu kopar , ordanda ta en arka cama git.. Allah'tan arka camı kırmamış.. 

araba başına bi geldim.. dedim ne olmuş herhalde hırsız girmiş arabaya zarar vermiş sandım.. Sonra parfüm kutusunu görünce işi çözdüm :)

Tecrübe oldu ama az acı haha

kaskom'da yoktu gittim değiştim camcıda o zaman 250 tl mı 350 tl mi ne verdim.. Yani siz siz olun patlayıcı madde bırakmamak lazım araç içinde çakmak parfüm vs...

yani sende değiş camı tamir edersin allah korusun bi taş vs gelir yolda sakata gelme :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle bir çatlak ise malesef değişim olur. kaskonuz varsa ücretsiz cam değişimi yapılır. Şayet yoksa 400-500 tl civarında bir ücretle yeni cam taktırabilirsiniz. Bu kış camıma ve kaputa buz düştü de ordan biliyom ?
IMG_7688.thumb.JPG.cd269cc8ea218d5b5462ed018bb7cbd0.JPG

Ankara dosemeciogluna ugramismi bu arac [emoji41] kiliflar tanidik geldi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.