Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dünya Devi ile Türkiye Devi Arasındaki Farklar

Önerilen Mesajlar

AMAZON vs HEPSİBURADA

(Ürün iyiyse genelde yapmam çünkü bolca vardır, kötüyse yaparım; düşünen varsa ona göre alsın.)

Amazon'a negatif içerikli ürün yorumu yapıyorum 1 saat geçmeden onaylanıyor. Bu adamlar isterse onlarca tek yıldız olsun hiçbirini silmiyorlar ilanlar sürekli yayında.

Hepsiburada.com'a yapıyorum  ''.... xx Şubat'ta ürünü aldım, açıklama ve ürün tutarsız diye satıcıya bildirdim, üreticiye şikayetinizi ileteceğiz dediler ama açıklama hala aynı bu sebeple satıcıya ASLA güvenmeyin ...''

ilan yayından kalkıyor yorum ise hala onay bekliyor arada 2 gün geçti :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

Hepsiburda genel olarak sıkıntılı, alınıp iade edilen telefonları sıfır diye gönderiyorlar. Adam açıp bakıyor iPhone aktive edilmiş 15 gün önce vs. GittiGidiyor çok daha problemsiz. 

iPhone'u bul'u kapatmadan gönderilen telefonları iade almamaları lazım onu da geçtik sıfır diye satıyorlarsa yuh onlara :D 

Tabii bu direkt satış mı yoksa mağaza satışı mı bilmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

Bunlar n11 çıkınca iyice darbe yedi batıyorlardı ve iş modelini ona benzetti. Ama düzgün satıcılarla çalışmayıp, müşterinin yanında durmayınca çok şikayet alıyorlar.

Biz de yazmaktan çekinmeyelim o vakit, bol bol yazalım :) iphone işi fenaymış ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende neredeyse tüm alışverişlerimi hepsiburada.com'dan yaparım..

Genel olarak beğenirim iyidir . Sorun çıkarmaz iade alırlar vs

ama geçenlerde bi spor ayakkabı aldım Adidas..

baktım gelen ürün çakma :) hemen şikayet ettim ama işleme almadılar bile.. ben iade ettim ama anlamayan alır o ürünü .

baktım satıcı başka bir firma ondan birazda kendi bünyesinde satılan ürüne böyle bi sorun olmazdı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, okan ali yazdı:

baktım gelen ürün çakma

ooooo yandık biz beya. HB bile çakma satcaksa. TRnin bence yapısal olarak en güzel firmalarından biridir.

Yazılanlardana anladığım;  satıcıları denetleme/kâr marjı kaliteyi öldürmüş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Olcay Sert yazdı:

ooooo yandık biz beya. HB bile çakma satcaksa. TRnin bence yapısal olarak en güzel firmalarından biridir.

Yazılanlardana anladığım;  satıcıları denetleme/kâr marjı kaliteyi öldürmüş.

Ben geçen oğlana çalışma masası aldım HBCdan satıcı başka biri. 87 TL mi ne.. Sol yan panel alt ucu 2 yerden defektli. Neyse idare ederiz dedik kurduk.Montaj talimatı da kötüydü.  HBCa bu ikisini  bildiren yorum yazdım . Onun dışında iyi fiyatına göre bundan iyisi olmazdı dedim. Yayınlamadılar. Ben de tüm ürün yorumlarımı sildim bir daha da girmeyeceğim. HBC nin tek özelliği güvenilir olmasıydı. HBC N11 veya GGu taklit edecekse ne gerek var gider GG ve N11den alırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

gider GG ve N11den alırım

bunlar arasında en güvenilir GG geliyor bana. şu ana kadar 115 sipariş vermişim 1-2 tanesinde problem oldu GG hep benden yana oldu.

Şimdi, H. Cenk yazdı:

HBC nin tek özelliği güvenilir olmasıydı.

+999

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
58 dakika önce, Kenan Korkusuz yazdı:

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde(firmanın kendi sitesi değilse) pahalı şeyler almamak gerekir bence
Hepsiburda dan telefon mu alınır yahu emoji43.png

Alınır niye alınmasın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Kenan Korkusuz yazdı:

Yazdıklarınızı okuyorum telefonu canlı canlı görmüyorum teşhir ürünü mü bilmiyorum daha çok nedeni var da aklıma gelmiyor

İnternet alışverişi çıktığından beri ailecek birçok ürünü internetten alıyoruz hiç böyle bir sorun yaşamadım. Teşhir,açılmış, sahte vs. Benim yukarda yazdığım şey ile bu konunun alakası yok yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.