Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

E Segmenti Araç önerisi

Serhat E.

Önerilen Mesajlar

5 saat önce, Serhat E. yazdı:

Volvo, audi ve mercedes i test ettim.
Audi her zaman ki gibi. Bu model 7 yılda kendine hiçbir şey katmamış. 2010 modelle 2017 model arasında sadece yıpranma farkı görebildim. Konfor var ama sürüş zevki sıfır. Performansı o paraya göre yetersiz. Oldum olası sevmezdim yine sevmedim ama fiyatı makul.

Volvo ise gerçekten çok güzel olmuş. Aracın donanımı emsallerine göre çok zengin. Performansı gayet iyi buna rağmen tüketim baya düşük seyretti. Sürüş asistanları head up 360 kamera vs çok başarılıydı. Tablet benzeri ekranını sevmedim sadece. Volvo ön yargısı olan beni ciddi anlamda etkiledi.

Mercedes E220d eski kasayla arasında uçurum oluşmuş. Malzeme kalitesi, konforu, izalasyonu, şanzımanı s class ayarında olmuş. 4 matic fiyatı yüksek maalesef. Tek olumsuz yanı c class ın kopyası olması.

Bmw de araçlar 6 nisanda gelecekmiş. Onun yerine 730i test ettim. Performans araç 7 olmasına rağmen çok hoşuma gitti. Yeni 5 serisini test etmeden karar vermek istemiyorum. Genel kanı da benim yönlendirmem üzerine bmw ve volvo üzerine yoğunlaştı.

Serhat quattro a4 kullandın mı? son kasayı bilmiyorum ama bi önceki kasa oldukça iyi bence sürüş zevki açısından, kullandıysan senin yorumunu merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serhat quattro a4 kullandın mı? son kasayı bilmiyorum ama bi önceki kasa oldukça iyi bence sürüş zevki açısından, kullandıysan senin yorumunu merak ettim.

Yok Ozan hiç kullanmadım. Allroad olanları diyorsan çok övüyorlar ama dediğim gibi audi yi sevemedim gitti.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serhat E. yazdı:

Yok Ozan hiç kullanmadım. Allroad olanları diyorsan çok övüyorlar ama dediğim gibi audi yi sevemedim gitti.

yok normal 2.0 dizel sürüş zevki bir bmw değil tabi ki ama yol tutuş çok çok iyi bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçtan ne istediğinize göre seçim çok değişir... Sizin için bazı konularda "önem sıralamasını nasıl yapardım" gibi bir soruyu kendinize sorarak başlamanızda fayda var; Sürüş dinamiği&Spor karakter, Konfor, Tasarım, Verimlilik, Kullanışlılık, Fiyat/Fayda v.s v.s. bunlar üzerinde biraz kafa yorduktan sonra seçim yapmakta yarar var. Aslında adı geçen markaların hepsi araç satıyor ama hedef kitleleri açısından farklar var...

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Serhat E. yazdı:

Ozan volvoya gidersen eğer Bmw ye de vakit olursa uğrayabilir misin? Sizin görüşlerinizi de merak ediyorum
Borusan haftaya geliyor araçlar dedi ama bugün aradılar araç yarın esenboğa subemizde olacak diye.

Bmwyi beğendik dolu olunca özellikle hoş olmuş. Test arabası dizeldi performans beklentisi olmayınca fena değil tek kusuru kick downda gecikme yapıyo. 

Volvonun showroom aracı baya boştu ve hiç beğenmedik kalite olarak bmwnin çok gerisinde boyası filan kalitesiz sırt kısmından sallayınca ön koltuk baya sallanıyor vs. Test edemedik, araç müşteriye gitmiş yarın öğlen gelecekmiş. Fiyat farkını bilmiyorum ama uçuk değilse volvoya bakmam bile. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bmwyi beğendik dolu olunca özellikle hoş olmuş. Test arabası dizeldi performans beklentisi olmayınca fena değil tek kusuru kick downda gecikme yapıyo. 

Volvonun showroom aracı baya boştu ve hiç beğenmedik kalite olarak bmwnin çok gerisinde boyası filan kalitesiz sırt kısmından sallayınca ön koltuk baya sallanıyor vs. Test edemedik, araç müşteriye gitmiş yarın öğlen gelecekmiş. Fiyat farkını bilmiyorum ama uçuk değilse volvoya bakmam bile. 

Ben Bmw ye sabah gittim Ozan test aracı daha gelmemişti. Aracı görünce zaten gözümde diğer tüm seçenekler silindi. Showroom daki aracın kombinasyonunu da çok beğendim. Sizin beğenmenizde aracın güzelliğini tesciller nitelikte oldu.

Araç maalesef Türkiyeye sınırlı sayıda gelmiş. Çoğu zaten gelmeden satıldı. Bize hiç xdrive araç kalmadı. En yakın mayıs üretim araçlara sipariş geçebiliyoruz. Kurdan yana korkularım var. Tüm bayilere soracağım yarın stok araçlarını.

İhtimaller marka olarak bire, model olarak ikiye indi.

2017 530i xdrive

2016 X5 25d

Mercedes konusuna gelince ben de severim ama bu kasa 5 gerçekten çok iddialı.

Volvoya gelince zaten asla Bmw ile kıyaslanamaz. Audi ile yarışabileceğini düşünüyorum. Hatta ikisi arasında kalsam ben volvo alırdım. Test aracının sürüş asistanlarını çok beğendim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Serhat E. yazdı:

Ben Bmw ye sabah gittim Ozan test aracı daha gelmemişti. Aracı görünce zaten gözümde diğer tüm seçenekler silindi. Showroom daki aracın kombinasyonunu da çok beğendim. Sizin beğenmenizde aracın güzelliğini tesciller nitelikte oldu.

Araç maalesef Türkiyeye sınırlı sayıda gelmiş. Çoğu zaten gelmeden satıldı. Bize hiç xdrive araç kalmadı. En yakın mayıs üretim araçlara sipariş geçebiliyoruz. Kurdan yana korkularım var. Tüm bayilere soracağım yarın stok araçlarını.

İhtimaller marka olarak bire, model olarak ikiye indi.

2017 530i xdrive

2016 X5 25d

Mercedes konusuna gelince ben de severim ama bu kasa 5 gerçekten çok iddialı.

Volvoya gelince zaten asla Bmw ile kıyaslanamaz. Audi ile yarışabileceğini düşünüyorum. Hatta ikisi arasında kalsam ben volvo alırdım. Test aracının sürüş asistanlarını çok beğendim ben.

o zaman şimdiden hayırlı olsun inşallah bulursun.

arkas showroomdaki beyaz araba audi ile de kıyaslanmaz bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.