Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sönük Led Gündüz Farı Hakkında.

Önerilen Mesajlar

Yahya bizimkine de gerek var mı acaba bakımdan kasıt nedir? Servo motor olayına da mı girsek?

Kişisel tercih tabiki Alaattin :) Bakımlık bir durumu yoktu o farın. Belki mercek önündeki kronik olan yanık kısımlar içi açıldıktan sonra duzeltilebilir. Servo motor istersen yaptırabilirsin güzel olur. Halojen fark gibi içerden ayarlayabiliyorsun ozaman.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Kişisel tercih tabiki Alaattin :) Bakımlık bir durumu yoktu o farın. Belki mercek önündeki kronik olan yanık kısımlar içi açıldıktan sonra duzeltilebilir. Servo motor istersen yaptırabilirsin güzel olur. Halojen fark gibi içerden ayarlayabiliyorsun ozaman.

O zaman bu bakım işini de listeye alayım bakalım duruma göre. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Muayeneden gecmeyebilir. Ama o anki araca bakanın durumuna gore gecedebilir :) %99 geçmez ama :)

her hangi bir kusurdan dolayı geçme ihtimali kadar geçmesi.

yani manuel ayar olup olmaması bir şey değiştirmez. hatta otomatik ayar olması da yetmez far yıkamada gerekli. oda olsa tadilat proje filan gerekli ama o kadarını anlamazlar heralde :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani manuel ayar olup olmaması bir şey değiştirmez. hatta otomatik ayar olması da yetmez far yıkamada gerekli. oda olsa tadilat proje filan gerekli ama o kadarını anlamazlar heralde [emoji3] 

Geçer inşallah ;) şansımızı deneriz Ozan .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani manuel ayar olup olmaması bir şey değiştirmez. hatta otomatik ayar olması da yetmez far yıkamada gerekli. oda olsa tadilat proje filan gerekli ama o kadarını anlamazlar heralde [emoji3] 

Hakanın sattığı focus muayeneden bi xenon farlar ile geçti. O yüzden bakanın ruh haline bağlı diyorum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

sizin farlara sağa sola dönüş özelliği de eklemek lazım daha bir hoş olur. 

Ben ekledim harici bir modülle gerçekten de hoş oldu. Yalnız sinyalle çalışıyor ama güzel bir ayrıntısı var dörtlüler de aktif olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Alaattin C. yazdı:

Ben ekledim harici bir modülle gerçekten de hoş oldu. Yalnız sinyalle çalışıyor ama güzel bir ayrıntısı var dörtlüler de aktif olmuyor.

Farın iç kısmı sol ve sağa dönüyor mu?ondan bahsettim.yani motorlu olan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Hakanın sattığı focus muayeneden bi xenon farlar ile geçti. O yüzden bakanın ruh haline bağlı diyorum :)

olabilir tabi de benim demek istediğim yükseklik ayarı yada herhangi bir şey geçme ihtimalini arttırmıyor. geçmesinin tek yolu bakanın dikkat etmemesi yada sallamaması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

olabilir tabi de benim demek istediğim yükseklik ayarı yada herhangi bir şey geçme ihtimalini arttırmıyor. geçmesinin tek yolu bakanın dikkat etmemesi yada sallamaması.

Biraz lafa tutmak lazım :D 

2 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Bazı elemanlar sallamıyor bile. Araç yoğunluğunun oldugu bir güne denk getirmem lazım :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Biraz lafa tutmak lazım :D 

Bazı elemanlar sallamıyor bile. Araç yoğunluğunun oldugu bir güne denk getirmem lazım :D 

ben riske girmiyorum :) bi daha git gel yapmaktan daha kolay far sök-tak yapmak :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.