Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İp Neon Led Aydınlatma

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...
08.04.2018 - 01:19 tarihinde, İsmail Vural yazdı:

Ben Bir kac gün önce n11 een uygun fiyata sipariş ettim ve montajını yaptım mavi renk harika oldu aracın havası değişti gözleri yormuyor süper. Tavsiye ederim

20180406_010903.jpg

Renk çok iyi ama biraz fazla geldi bana. Az ve öz olsa daha iyi olurdu sanki. Yani mesela yandaki torpido gözü ve kapılar güzel olurdu. Yalnız bu şerit parça parça olunca güzel durmuyor. Yani kesik kesik. Belki resimden dolayı çizgilerin önünü kapatıyor olabilir bazı şeyler. Örneğin direksiyon ? ama düz ve bir çizgi halinde olursa çok güzel oluyor. Ama tabii bunun uygulanabilir olması da önemli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

08.04.2018 - 01:19 tarihinde, İsmail Vural yazdı:

Ben Bir kac gün önce n11 een uygun fiyata sipariş ettim ve montajını yaptım mavi renk harika oldu aracın havası değişti gözleri yormuyor süper. Tavsiye ederim

20180406_010903.jpg

Montajı kendiniz mi yaptınız ? Aksesuarcılara sordum ortalama 150 tl fiyat çıktı normal mi sizce 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16.04.2018 - 00:26 tarihinde, Ömer Er yazdı:

Orta konsol için düşünmüştüm ancak kapılara uygulamaya karar verdim. Çokta güzel oldu ?

Sadece bu kadarsa şu ana kadar gördüğüm en güzel uygulama olmuş. Elinize sağlık.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
07.05.2018 - 20:31 tarihinde, Emre Ş' yazdı:

Montajı kendiniz mi yaptınız ? Aksesuarcılara sordum ortalama 150 tl fiyat çıktı normal mi sizce 

hayır ben 45 tl ye aldım 5 mt kendim montaj yaptım eğer eliniz yatkınsa uğraşmaya kendiniz yapın 3 mt sizin için yeterli olacaktır fiyatıda daha makul 35 tl felan dır muhtemelen 

--3 dakika sonra eklendi--
03.05.2018 - 11:13 tarihinde, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Renk çok iyi ama biraz fazla geldi bana. Az ve öz olsa daha iyi olurdu sanki. Yani mesela yandaki torpido gözü ve kapılar güzel olurdu. Yalnız bu şerit parça parça olunca güzel durmuyor. Yani kesik kesik. Belki resimden dolayı çizgilerin önünü kapatıyor olabilir bazı şeyler. Örneğin direksiyon ? ama düz ve bir çizgi halinde olursa çok güzel oluyor. Ama tabii bunun uygulanabilir olması da önemli.

Haklısınız galiba şimdi sizin yorumunuz la ve bakış açınızla bakınca evet eleştirel yönü var fakat şunu da belirtmek isterim gerçek gözle bakılınça hiç kötü durmuyor gören herkes beğendi kendi araçlarına da yaptırmak istediler. Ve size bildirmem gerek güneş ledi köreltmeye başladı sanki böyle ışığın kenarları siyahlaşmış gibi alacaklara söyleyeyim güneşin görmeyeceği aralara montajlayalım sonra pişman olmamak için mağlum yaz da geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, İsmail Vural yazdı:

hayır ben 45 tl ye aldım 5 mt kendim montaj yaptım eğer eliniz yatkınsa uğraşmaya kendiniz yapın 3 mt sizin için yeterli olacaktır fiyatıda daha makul 35 tl felan dır muhtemelen 

--3 dakika sonra eklendi--

Haklısınız galiba şimdi sizin yorumunuz la ve bakış açınızla bakınca evet eleştirel yönü var fakat şunu da belirtmek isterim gerçek gözle bakılınça hiç kötü durmuyor gören herkes beğendi kendi araçlarına da yaptırmak istediler. Ve size bildirmem gerek güneş ledi köreltmeye başladı sanki böyle ışığın kenarları siyahlaşmış gibi alacaklara söyleyeyim güneşin görmeyeceği aralara montajlayalım sonra pişman olmamak için mağlum yaz da geldi

Amacım daha iyi bir sonuca ulaşmak için eleştirel bakmak. Bende bu neon ledlerden gördüm dışarıda, açıkçası gece çok güzel yanıyor ama gündüz de aracın orjinal parçası gibi dursun isterim. Tabii kalitesi de önemli. Ben bu neon ledleri yapan araçlara baktığımda tek çizgi halinde olduğunu farkettim daha çok. O yüzden söylemek istedim bunu. Güneş için önlem olarak heralde güneşlik kullanabilirsiniz sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.