Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Otomatik Alıcam

Oguzhan Dursun

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 2 Otomatik Alıcam olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.Ayrıca bu taşınan kategoride ilgili aracın yorumları da mevcuttur.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorduğunuz şey şanzımanda kronik arıza ise; hayır yoktur. Bunun dışında çok yakar-az kaçar. Bence asıl dikkat etmeniz gereken LPG den dolayı motorda sıkıntı olup olmadığı. Varsa zaten arkadaşınız bunu biliyordur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 ileri olması şehir içinde sorun yaratmaz ama uzun yolda can sıkıcı olabiliyor. uzun rampalarda bağıran bir araç. devir gerektiğinde vitesi ikiye alıyor aşırı bağırıyor. devir saati 5 binleri görüyor. O devirde düşük vites Anlık tüketim değerinin 40 ları gördüğünü söyleyebilirim.

Kullandım. Forda yakıştıramadım o şanzumanı. LPG si BRC idi sorun yaşamadım. LPG ye geçişi gayet hızlı idi. arıza ışığı hiç yanmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.