Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3, C-Max MK2 Km Yükseltme

Fatih U.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Ozan bahsetmişti bundan. Focccus programının bazı versiyonları yapabiliyormuş. Sonra kötü niyetli kullanım görülünce 1000 km ile sınırlamış eleman.

Benimde aklima geldi kötü niyetliler.Fakat bu kötü niyetliler yüzünden iyi niyetlilerin magdur (maddi yönden) olmasina gerek yok diye düsünüyorum. Gecenlerde sanirim siz yazmistiniz garajlar ortalama 80 tl ye Km yükseltiyorlar diye. Ben yasadigim yerde sormadim bile eminim ekran parasindan daha cok para isterlerdi:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Maalesef kurunun yanında biz de yanıyoruz :) Yaptığı km başına yakıt parası alan sevgili şirket çalışanları, daha fazla para alabilmek için bu özelliği bolca kullanmaya başlamış ..

orijinalinde bu yüzden yok. modifiyeli halini de orijinalinde yok diye paylaşmamıştım.

@Yakup Çağatay focus III ve cmax II de çalışır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
22.03.2017 - 18:37 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Düşünüyorum, düşünüyorum... Niye böyle bir şey yapmayı isteyeyim?

Hocam 3 kasalarda ekran küçük 3.5 kasalardaki geniş ekran uyum sağlıyor. Bir yerden geniş ekran temin edip 3 kasaya takılmak istenirse ondan km ayarlaması gerekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
40 dakika önce, İsmail Kontbay yazdı:

Forscandan video oynatma ve kapı kilitleme yapamadım zaten başka bir şeyde yapılmıyor galiba 

Başka bir şey yapılmıyor derken?

Focccus ile 2016 sonrasındaki araçlara bağlayamazsınız, öncekilere de bağlanmanızı tavsiye etmem.

Forscan neredeyse profesyonel bir yazılım. Araçla ilgili yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok.

Galiba siz ne yapmanız gerektiğini tam bilmiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bilmiyorum forum sayesinde mk3 de herşeyi yapmıştım hatta sizinde yardımınızla saat navigasyon kilit gösterge ekranı istediğiniz değeri koyma kilit bu gibi şeyler i halletmiştim baka baka. Mk 4 için birşey yapamadım. Teşekkür ederim cevap için iyi geceler dilerim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.