Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Fatih U.

Focus MK3, C-Max MK2 Km Yükseltme

Önerilen Mesajlar

Ozan bahsetmişti bundan. Focccus programının bazı versiyonları yapabiliyormuş. Sonra kötü niyetli kullanım görülünce 1000 km ile sınırlamış eleman.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Ozan bahsetmişti bundan. Focccus programının bazı versiyonları yapabiliyormuş. Sonra kötü niyetli kullanım görülünce 1000 km ile sınırlamış eleman.

Benimde aklima geldi kötü niyetliler.Fakat bu kötü niyetliler yüzünden iyi niyetlilerin magdur (maddi yönden) olmasina gerek yok diye düsünüyorum. Gecenlerde sanirim siz yazmistiniz garajlar ortalama 80 tl ye Km yükseltiyorlar diye. Ben yasadigim yerde sormadim bile eminim ekran parasindan daha cok para isterlerdi:)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef kurunun yanında biz de yanıyoruz :) Yaptığı km başına yakıt parası alan sevgili şirket çalışanları, daha fazla para alabilmek için bu özelliği bolca kullanmaya başlamış ..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Maalesef kurunun yanında biz de yanıyoruz :) Yaptığı km başına yakıt parası alan sevgili şirket çalışanları, daha fazla para alabilmek için bu özelliği bolca kullanmaya başlamış ..

orijinalinde bu yüzden yok. modifiyeli halini de orijinalinde yok diye paylaşmamıştım.

@Yakup Çağatay focus III ve cmax II de çalışır

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
22.03.2017 - 18:37 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Düşünüyorum, düşünüyorum... Niye böyle bir şey yapmayı isteyeyim?

Hocam 3 kasalarda ekran küçük 3.5 kasalardaki geniş ekran uyum sağlıyor. Bir yerden geniş ekran temin edip 3 kasaya takılmak istenirse ondan km ayarlaması gerekli.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.