Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Ekranı Değişim Sonrası Km Ayarlama

Mehmet Dogan S.

Soru

Merhaba arkadaşlar 2012 model focus 3 aracımın cikmacidan bulduğum gösterge ekranını değiştirdim .

Ancak yeni km saati 30 bin de benim aracimda orjinal km 60 binde bu km yi nasıl yükseltebilirim. Elm 327 cihazım var focccus programı ile bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Daha yüksek bir km.ye serviste ayarlanailir. İlginç olan, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyen yetkili servisler çıkabiliyor. İtiraz ederlerse ısrarcı olun :) 

Ya da sanayiye gidip soracaksınız, bu işi yapanı nerede bulurum diye. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Merhaba arkadaşlar 2012 model focus 3 aracımın cikmacidan bulduğum gösterge ekranını değiştirdim .
Ancak yeni km saati 30 bin de benim aracimda orjinal km 60 binde bu km yi nasıl yükseltebilirim. Elm 327 cihazım var focccus programı ile bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

İds ile yükseltebilirsiniz. Elm cihazı işinizi görmez. Yetkili servis yada özel servise gidip km ayarlama işlemi yapmanız gerekmekte.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde dijital göstergede soguk havalarda çızık  cıkıyordu ekranda servıste garantıden degıstıler.. ayrıyetten aynı km yıde ayarlamıslar.. bencede bı yetkıle servıse sorun derım ( onlar ıcın basit iş ) 

Şahsuvaroğlu Pendik 

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Merhaba
2013 f3 titanyum var bende  grafik ekranılı gösterge panelini nereden bulabilirim. Fiyat ne civarda olur. 
Teşekkürler 

Grafik ekranlı gosterge derken hangisindan bahsediyorsunuz.
Bildigimiz mavi renk 2 3 satır olan gostergemi yoksa geniş ekran diye bahsettigimiz fotosunu attigim gostergemi?
20170303_170833.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba

Siteye yeni üye oldum.

2014 focus var bende. Ankarada ikamet etmekteyim.

Grafik ekranlı geniş gösterge panelini nereden bulabilirim. 

İnternette epey araştırdım ama sonuca ulaşamadım.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Fuat Baş yazdı:

Merhaba

Siteye yeni üye oldum.

2014 focus var bende. Ankarada ikamet etmekteyim.

Grafik ekranlı geniş gösterge panelini nereden bulabilirim. 

İnternette epey araştırdım ama sonuca ulaşamadım.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Once burası

https://www.focusclubtr.com/forum/83-satılıklar/

Sonra sanayiide çıkmacılar vs, sonra ebay benzeri y.d. siteleri, en kötü yetkili servis.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
‎17‎.‎03‎.‎2017 - 10:07 tarihinde, Mehmet Dogan S. yazdı:

ilacin bu linkte:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18.03.2017 - 11:19 tarihinde, Yahya Akman yazdı:

Elimde mevcut. Düşünürseniz özel mesaj atın görüşelim.

Merhaba,bende 2014 F3 1.6 ti-vct Powershift titanium var,bende şu geniş ekran göstergeden taktırmak istiyorum.Hala elinizde varmı acaba?Bu sök-tak işlemini kendim yaparım,fakat devamında kilometre ayarlama ve muhtemel güncelleme gibi şeylerle uğraşamam çünkü buna yeterice zamanım yok.Demem oki bu göstergeyi bana İstanbulda aracıma takıp sorunsuz çalıştırabilecek biri varmı.Yani ücreti karşılığında ANAHTAR TESLİM :) olarak istiyorum.Şuan malum sitede satışta birtane var Kuga için olandan MİL göstergeli,etiketinde 2011 üretimi yazmakta,benim araçta çalışırmı acaba?Konularda vardı bu Mil olayıyla baya uğraşan bir arkadaş vardı,ama sonunda çözmüştü.Size özel mesaj atmaya denedim fakat forumda yeni olduğumdan sistem izin vermedi.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.