Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gayrimenkul Sertifikası Nedir?

okan ali

Önerilen Mesajlar

meali: ucuz finansmanı senelerdir inşaata gömdük; verimli kalkınma modellerini değil inşaattan rant kazanma yollarını seçtik. Şimdi ucuz finansman bitti, faizler artıyor; yatırımcı fonlar dümeni eve döndürdü; risk arttı; piyasada likidite azaldı; talep doydu; bizim inşaatçılar zor durumda; kurtarmak için yollar deniyoruz; ev almaya devam edin...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

57 dakika önce, Ahmet Dursun yazdı:

bizim inşaatçılar zor durumda; kurtarmak için yollar deniyoruz;

durumun özeti bence hiç bulaşmamak lazım, yada alıp unutmak lazım.

hadi proje 3 yıl sonra bitti. 3 yıl boyunca herhangi bi para kazanmadın sadece verdin. 3 yıl sonunda borsa açılacakmış. o zaman satabilecekmisin istediğin paraya? bu durumda ilk etapta herkes tok satıcı olacaktır. sıkışıan mecbur düşükten verecektir.

neyse ortaklı hisseli işler bana ters. istanbuldan ev hissesi alacağıma giderim köyden tarla alırım hiç değilse toprak benim toprağım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Su anda istanbulda belli bölgeler dışında aldığınız evin geri dönüş suresi 20 yıl ve üzerine çıktı.

Buna gore ya kiralar 2 kat artmalı yada evler yari yarıya ucuzlamalı.

Senet sepet maket topraktan satış vs benim tarzim değil bir el tapu bir el para.

Matematik eğitimi nerde işimize yarıyacak iste buralarda kullanabiliyoruz.

Ucuz finansman ve istismara açık bir yöntem Ameriga buradan patladı bizde olmadığı için fiyat hep dengeledi.

Yatırım tavsiyesi değildir geyigide yapayım[emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Buna gore ya kiralar 2 kat artmalı yada evler yari yarıya ucuzlamalı.

Kira da ev de ucuzlarsa kurtarmıyor mu? Ben evlerin fiyatlarına kendimi bildim bileli çok fazla karşı çıkıyorum da öyle kendi içime tabii...

Zaten sektör patladı, evlerin ömrü 20 yıl oldu yıkılıp yıkılıp yenisi dikiliyor böyle iş mi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kira da ev de ucuzlarsa kurtarmıyor mu? Ben evlerin fiyatlarına kendimi bildim bileli çok fazla karşı çıkıyorum da öyle kendi içime tabii...

Zaten sektör patladı, evlerin ömrüm 20 yıl oldu yıkılıp yıkılıp yenisi dikiliyor böyle iş mi olur.

[emoji23]

Tuzun fiyatını takip edin. Dünyadaki ilk para birimi tuzdur. Tuz koktuysa [emoji23]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.03.2017 - 11:45 tarihinde, Ahmet Dursun yazdı:

meali: ucuz finansmanı senelerdir inşaata gömdük; verimli kalkınma modellerini değil inşaattan rant kazanma yollarını seçtik. Şimdi ucuz finansman bitti, faizler artıyor; yatırımcı fonlar dümeni eve döndürdü; risk arttı; piyasada likidite azaldı; talep doydu; bizim inşaatçılar zor durumda; kurtarmak için yollar deniyoruz; ev almaya devam edin...

Daha da diyecek söz yok.

--0 dakika sonra eklendi--

Ev alamıyorsanız mutfak fayansı satalım diyorlar ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce söylemedim  diye kızanlar olduydu, şimdi söylüyeyim; Önümüzdeki hafta yumurta fiyatları dip yapacak. 2-3 ay bozulmadan dayandırmayı becerene % 50 net kar veririr. Sonra vay duymadım etmedim demeyin.:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Daha önce söylemedim  diye kızanlar olduydu, şimdi söylüyeyim; Önümüzdeki hafta yumurta fiyatları dip yapacak. 2-3 ay bozulmadan dayandırmayı becerene % 50 net kar veririr. Sonra vay duymadım etmedim demeyin.:D

Sıvı yımırta olarak saklasak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sen bize bunu göster abi, biz de sana yumurtayı taze tutan alan yapalım :D 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104598/ipana-reklami-yarisi-ipana-ile-fircalanmis-yumurta

2ypg601.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Semih O. yazdı:

Konu hepten gitti ama dayanamıyorum sorayım 55 gram ne alaka?

55 gram üzeri yumurtalar yaşlanmaya başlayan tavukların yumurtasıdır, hem içinin hem de kabuğunun kalitesi düşük olur. Bu da raf ömrůnü kısaltır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

55 gram üzeri yumurtalar yaşlanmaya başlayan tavukların yumurtasıdır, hem içinin hem de kabuğunun kalitesi düşük olur. Bu da raf ömrůnü kısaltır.

Biz yine de bütün tavukları zan altında bırakmayalım ama güzel bilgi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.