Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Style Focus Ses Kontrol Unitesi Takmak Mumkun Mu?

Kenan Kaygusuz

Önerilen Mesajlar

2012 style focus ses kontrol unitesi takmak icin yeni bir direksiyon mu gerekli yoksa sonradan takmak mümkun mu. sync 1 modulunu ,bluetooth modulunu cikma almak istiyorum fakat benim direksiyonda sadece hiz kontrol, tryp ve arc bil kontril tuslari var.bu islemde sync kullanmak icin mdf1 konulu paylasim oldukca kapsamli fakat benim arc farkli oldugundan ayni isleme girisemiyorum. piyasada multimedya cihazlar var fakat onlarda ya pahali yada cok kalitesiz. ficusun kendi sync 1 benim isimi gorur. yardimlarinizi ve fikirlerini bekliyorum .Tesekurrler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 style focus ses kontrol unitesi takmak icin yeni bir direksiyon mu gerekli yoksa sonradan takmak mümkun mu. sync 1 modulunu ,bluetooth modulunu cikma almak istiyorum fakat benim direksiyonda sadece hiz kontrol, tryp ve arc bil kontril tuslari var.bu islemde sync kullanmak icin mdf1 konulu paylasim oldukca kapsamli fakat benim arc farkli oldugundan ayni isleme girisemiyorum. piyasada multimedya cihazlar var fakat onlarda ya pahali yada cok kalitesiz. ficusun kendi sync 1 benim isimi gorur. yardimlarinizi ve fikirlerini bekliyorum .Tesekurrler.

Forumda biraz araştırma yaparsanız size nelerin gerekli olduğunu neler yapmanız gerektigi konusunda yardımcı olacak şeyler bulabilirsiniz.

2012 style aracıma oem navigasyon ve sync 1 montajını yaptim. Aktif olarak herseyini kullaniyorum. Sorunuza gelince, direksiyondaki yuvarlak dügmenin değişmesi gerekiyor gam kontrol icin.

Almaniz gerekenler;

Direksiyon dügmesi

Sync modülu

Mikrofon

Mikrofon tutucu konsol ve braketi

Gps modulu.

Gerisi montaj ve aktiflestirmek.

Parca kodlari Semih O. arkadasimizin actigi konuda mevcut. Sadece direksiyondaki dugmenin parca kodu farklidir.Ama ilk etapta araciniza bvc mi sync mi uygun onu ogrenmeniz gerekmekte. Uretim tarihi bu konuda klavuz olur size. 2012 6. Ayından sonra uretimse %90 sync.

Once ise bvc modulu almaniz gerekmekte. Bvc alirsaniz dugmede farkli oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.