Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
Tevfik

Günün Karesi

Bu konuda 3.311 ileti var

Fransa Bisiklet Turu'nun dün sona eren 16. etabından sonra çekilmiş bir kare. Ünlü bisikletçi Pavel Poljanski'nin tur sonrası bacakları. Roma döneminin yaşlı gladyatörlerini hatırlattı bana.

pawel-poljanski.jpg

5 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşlı gladyatör denilince kaç yaşında diye baktım da adam gayet 90'lı gencecik biri çıktı.

@H. Cenk Bisikletçi doktor beğğ normal mi bunlar bir yorum değerlendirme analiz isterik! :)  

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
41 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Yaşlı gladyatör denilince kaç yaşında diye baktım da adam gayet 90'lı gencecik biri çıktı.

@H. Cenk Bisikletçi doktor beğğ normal mi bunlar bir yorum değerlendirme analiz isterik! :)  

+1

İnsanın limitlerini bu kadar zorlaması ne kadar sağlıklı acaba, kalp damar ??  doktorlarımız cevaplasın ltfn...

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Doktor değil ama :) 

IMG_9548.PNG

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik Poljanski ninki normal o bacaklar yaklaşık 6000-8000 kalori harcadı ve hemen tümü o bacak kaslarından . Bir kaç saate masajla vs normale dönecek o bacak.  Ancak mesela şu resimde Hincapie ninkiler normal değil. Onunki varis.. 

Jambes-varicees_square500x500.jpg

3 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bisikletçi sporcu adamın varisi mi olur diyesim geldi de varisin ayakta çok durmaktan olduğunu duymuşluğum dışında sebeplerini bilmediğimden  demiyorum :) 

Bilgilendirme için teşekkürler, 6000-8000 kalori çokmuş

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.