Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Izgara/mangal Tavsiyesi

Erhan Er.

Önerilen Mesajlar

Serdar tadında sıkıntı oluyor mu mangalın? Ben bi tane aldım tavada kızartılmış gibi oluyordu tadı. :/ 

Hem anbemlerde hemde bir arkadaşımda var, ikisinde de yaptım, gayet güzel tatları. Sorun yok. Zaten ne atsan pişiriyor hiç yok demiyor [emoji5]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serdar Eryürekli yazdı:

Hem anbemlerde hemde bir arkadaşımda var, ikisinde de yaptım, gayet güzel tatları. Sorun yok. Zaten ne atsan pişiriyor hiç yok demiyor emoji5.png

Marka alayım :D Teşekkürlerimi ileteyim sana da ... :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serdar Eryürekli yazdı:

Hem anbemlerde hemde bir arkadaşımda var, ikisinde de yaptım, gayet güzel tatları. Sorun yok. Zaten ne atsan pişiriyor hiç yok demiyor emoji5.png

Mangalda et pişirmek dediğin şöyle olur; et dumana boğulacak, üstün başın is kokocak, hatta "niye yanmıyo bu lan" diye yellendirip duracaksın, ordan burdan atar yapacaklar beceriksiz diye, yağı ateşe damladı mı alev çıkacak... ne o öyle dumansız, ateşsiz, yakarken eziyeti çekilmemiş mangal mı olurmuş.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Mangalda et pişirmek dediğin şöyle olur; et dumana boğulacak, üstün başın is kokocak, hatta "niye yanmıyo bu lan" diye yellendirip duracaksın, ordan burdan atar yapacaklar beceriksiz diye, yağı ateşe damladı mı alev çıkacak... ne o öyle dumansız, ateşsiz, yakarken eziyeti çekilmemiş mangal mı olurmuş.:)

Ah ah abiiiiiii deme bana öyle. Hanımdan dolayı :) çocuk olacak,canı istiyor kaç gündür evde yapmak için. Diğer ekipman hazır her daim :D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

çocuk olacak,

Hadi bakalım allah analı babalı büyütsün.:)

Yine de ben bu konuda statükocuyum. Şöyle önden patlıcan, urfa biberi ve kuru soğan közlenecek, sonra etleri dizdiğinde cosss diye ses çıkaracak ve yağlar eridikçe alev alacak mangal olmadı mı olmaz. Şaka bir yana olanaklarla ve hava koşullarıyla ilgili bir durum. Bizde sıkıntı yok o konuda, evin damında terasımsı bir şey olduğu için rahatız biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Marka alayım :D Teşekkürlerimi ileteyim sana da ... :sofeer:

Annemlerde ki Arçelik, arkadaştaki Tefal Easy grill.

Süleyman abi doğru diyorsun da çoğu yerde mangal yassaahhh. Napalım işte nefsimizi körlüyoruz. Yoksa tabi ki mangal ın keyfini de tadını da vermez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Annemlerde ki Arçelik, arkadaştaki Tefal Easy grill.

Süleyman abi doğru diyorsun da çoğu yerde mangal yassaahhh. Napalım işte nefsimizi körlüyoruz. Yoksa tabi ki mangal ın keyfini de tadını da vermez.

Bütçeme uygun olanı kapayım Serdar :) çok saolasın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.