Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Izgara/mangal Tavsiyesi

Erhan Er.

Önerilen Mesajlar

Merhaba steak, köfte, balık kızartmak için elektrikli yada dumansız mangal tarzı ürün kullananlar var mı? Aklımda iki ürün var; Lotusgrill dumansız mangal yada Tefal optigrill. Fiyatları aynı 699 tl'cik. Lezzet nasıldır değer mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Takip ;)

Ben senin yerinde olsam. Ne dumansızı. Çıkarım Sivas'ın dağ/bayırına dizerim taşları körlerim ateşi (tabi doğaya zarar vermeden) yaparım açık havada mangalımı misss misss... Ha kışında bu işin duayeni @Gürkan Çakıroğlu hocadan döküm tava alırım miss mis...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende tekerlekli var, nereye çeksem oraya gidiyor. Geçen sene A101 den almıştım 40 tl ye. Resmini bulursam paylaşayım, fena değildi. Soğuk demirci bi arkadaşım var eski lpg tanklarını kesip, ayak kaynatıyo, biraz işçilikle çok sağlam mangal oluyo ama ağır olduğu için zor taşınır.;)

--3 dakika sonra eklendi--

Buldum resmini de bu başlıkta paylaşmak biraz ayıp olacak ama...

IMG_20161004_190230.thumb.jpg.39a8e8b6d7b5923e1ff482ba89691a66.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Izgara/mangal Tavsiyesi olarak değiştirdi
18 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

döküm tava

her türlü et ürününe farklı bi lezzet arayan için birebir. migrostan alınan köfteyi bile "köfteci yusuf" tan almış gibi tat katıyor

hatıra : bi kaç yıl önce ilk kullanımda bayağı fazla duman çıkmıştı. o zamanki ev 2.katta idi bide basık bi yerdeydi. dumanı çıkarmak için vantilatör kullanıp tüm dumanı mutfaktan atmıştım. yan komşununda pencere açıkmış. bizden çıkan duman komşunun evini sarmış :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.03.2017 - 15:40 tarihinde, Teoman Saraç yazdı:

Ben senin yerinde olsam. Ne dumansızı. Çıkarım Sivas'ın dağ/bayırına dizerim taşları körlerim ateşi (tabi doğaya zarar vermeden) yaparım açık havada mangalımı misss misss... Ha kışında bu işin duayeni @Gürkan Çakıroğlu hocadan döküm tava alırım miss mis...

Hava soğuk soğuk bi yerlerimiz donuyor :D abi...

Evde dumansız olan varsa varyaaaaa :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.