Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2016 Ses Sistemi Hakkında

Önerilen Mesajlar

Arka tweeter yoksa, doğrudan arka hoparlöre bağlanabiliyor değil mi (şemasında öyle görünüyor). Orta hoparlörü de teybin ilgili yerlerine girip, ELM'den açıyoruz. 6 hoparlörü 9 hoparlöre bu şekilde çıkartabiliriz değil mi [emoji4] 

Aynen abi dogrudur. Sokette yeri hazır direk ordan hat cekiliyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Ahhh ahhh. Doğan bir ara bir arkadaşının SONY hoparlör sattığını söylemişti. Nekeslik edip almadık. Şimdi de satan yok :(

Olur mu yahu, bulunur bi şekilde.  @Doğan Kurban @Yahya Akman @Serkan Karakoca Bi bakın hele.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olur mu yahu, bulunur bi şekilde.  [mention=1370]Doğan Kurban[/mention] [mention=10402]Yahya Akman[/mention] [mention=7010]Serkan Karakoca[/mention] Bi bakın hele.

Artık ya sıfır alıncak yada çıkmacılardan ayarlanmaya çalışılcak. Kalmadi diye biliyorum elinde hoparlör.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan Karakoca yazdı:

Hahaha aklımda 1 arkadaşıma daha arıyorum 2. Takımı bulursam yazarım :)

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Ne oldu şimdi ben pek anlamadım emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

1 tane buldum bir tane daha bulursam seslenicem diyor. İki kişiye de ayıp olmasın diyor. Dimi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 tane buldum bir tane daha bulursam seslenicem diyor. İki kişiye de ayıp olmasın diyor. Dimi?

Ben öyle anlamadım. Önce 1 tk ariyorum onu bulayım 2. Takima da bakarım demiş.

Ne diyoruz biz [emoji4] tam saracak adama sarıyorum. Kaşıntı tuttu gece gece. Usuldan uzaklaşıyorum [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım ben sana yardımcı olcam. Şuan işlerimin yoğunluğu sebebiyle ayrıntilı yazamıyorum.
Bende çok gittim geldim senin gibi ama sonunda oem sistem uzerinde iyileştirmeler yaptım ve iyikide yaptım.
Benim arabam bölümünde aracımın konusu mevcut incele bi istersen orda ayrıntı vardı.

Forumda araştırma yapınca çıkıyor bazı şeyler ama genede yazayım.
Hoparlör ve twit parca kodları;
Hop:        6M2T-18808-FC
Ön TW:        6M2T-18808-EA
Arka TW:     BM5T-18932-EA3JA6
Orta:         AM5T-18808-AA

Yalıtım işi içinde;
Bitüself ve firex( kendinden yapışkanlı ) almaniz gerekmektedir.
Firex yerine ;
Adetasyapı oto ses yalıtımı 7 adlı ürünüde kullanabilirsiniz.

Malzemeleri toparladıktan sonra foruma bir göz atarsanız nasıl yapılacağı konusunda bir çok ileti bulabilirsiniz. En basiti benim kendi aracımın konusu olabilir.
Takıldığınız yerde elimden geldiğince yardımcı olurum.

Teşekkür ederim önce hoparlörleri temin etmem gerekecek araştırmadayım servisleri.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.