Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

Önerilen Mesajlar

14 dakika önce, Semih O. yazdı:

Ben de tam onu diyecektim. Detaylı donanım listesi yok. Broşür de bomboş hiçbir bilgi yok.

Broşürde yazmıyor abi. Yeni Fiesta Teknik Broşür adlı linkte yazıyor donanım özellikleride. Bende ilk önce sadece teknik bilgiler vardır diye düşünmüştüm ancak açınca gördüm donanım özelliklerini.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
29 dakika önce, Orkun S. yazdı:

Broşürde yazmıyor abi. Yeni Fiesta Teknik Broşür adlı linkte yazıyor donanım özellikleride. Bende ilk önce sadece teknik bilgiler vardır diye düşünmüştüm ancak açınca gördüm donanım özelliklerini.

İlginç bir iş yapmışlar.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de baktım, yok sahiden. Ama bu trafikte yan hava yastıkları, özellikle de perde çok önemli. Bu çarpışma testlerinde net şekilde görülüyor.

(hemen yükselen rakibi ibiza da var mı diye baktım, onda perde dahil standartmış)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman sadece adaptif hız sabitleme alabiliyoruz çarpışma önleme sistemiyle birlikte değil mi?

Bu arada onu da listede göremedim?

Cem G. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tutulur tutulmaz bakılır bakılmaz tartışılır tabi :D MK6'da hep 2+GP (5 adet) olarak sunuldu. Makyajlanana kadar da en çok satan B segmentiydi Türkiye'de. 

Şu an yenisi, eskisi ile aynı fiyatlar olsaydı 2+GP (4/5 adet) eyvallah isteyen alsın, ama bu fiyatlarla standart olmalıydı.

Donanımlar da şu an için doğru yazılmış sadece ısıtmalı ön cam var ama listede yok. X paket ile geliyor onu da ben yazmıştım blogda, belki o eklenir veya silinir.

Güvenlik paketi vb olacak diye biliyorum en azından olacaktı ama şimdi güncel bilgi bende yok Cuma günü öğrenip dile getireceğim tabi bu durumları da anlatacağım, bakalım cevap ne olacak.

1000 liraya farklı tavan boyası sunulan yerde H.Y. için bir şey olacaktır mutlaka.

Bu arada sözü geçen Doğuş ürünleri 3-4 yıla kadar ESP'yi opsiyon bile sunmuyordu :D 

Şekilci milletiz genel olarak müzik sistemi, jant bunlardan önce gelir genel olarak burada bile görüyoruz örneklerini. Talepler keşke daha mantıklı bu sefer böyle arz edemezler bize.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk sürüş videoları düşmüş youtube'a ve birinde "arka frenler kampana" gibi bir ifade duydum ve inanamadım. Fiyatı 90bin TL olan 2017 model ve üst donanım paketli bir araçta bu reva mıdır?
Gerçek mi bu Big Boss Yakup

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Evet arkalarda kampana fren varmış sene olmus 2017 hala kampana fren olması ilginç olmuş.

Yanlış duymamışım demekki. Helal olsun valla tebrik ediyorum 85bin TL diye üstüne basa basa söylüyorlar ya bide...

Şuda şurda dursun hangisi söyledi diye ararken bunu yakaladım, bu açıdan net belli oluyor kampana olduğu

IMG_2124.PNG.8b1094ec8aebac47591f61707346d400.PNG

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abiler arabanın tanıtımından beri iki ayrı blog haberinde yazdım, donanım kısmında da yazdım. 100 ps ve aşağısı kampana, üstü disk. ST-Line ile bize istisna var onda 100 ps de disk. İşte bu yüzden diyorum hep genelde okumuyoruz dinletmek lazım millete :D 

Bu tür şeyleri yıl ve fiyatla kıyaslamak pek mantıklı değil ama isteyene niye istiyorsun da denmez ayrı mesele.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence fren performansı yeterli ise kampana olmasında bir sakınca yok. VW'nin tam bağımsız arka süspansiyon meselesine benziyor. 

Ancak hava yastığı konusu hata olmuş. Neyse parası ekleseydiler de konuşmuyor olsaydık.

Erhan Er. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu klasik Otosan'ın sineğin yağını çıkarma taktiği.

Önce çıplak araba gelecek (en ucuz maliyet) yeni diye birileri bir heves alacak, sonra satışlar yavaşlayınca 6 hava yastıklı CC ile donatılmış "üstün" modeller gelecek, bir parti daha satacak, sonra paketlerle oynanacak,  kampanya mampanya, bir şeyler daha satacak, sonra....

Devam eder gider.

Genelde her alan bir süre sonra kendini aptal hissedecek.

E böyle müşteriye böyle satıcı. 

Devlette siz kredilerle boğuşurken vergileri toplayıp oraya buraya harcayacak. 

Halimiz pek komik dostlar.

Keseyim en iyisi ben bu muhabbeti. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abiler arabanın tanıtımından beri iki ayrı blog haberinde yazdım, donanım kısmında da yazdım. 100 ps ve aşağısı kampana, üstü disk. ST-Line ile bize istisna var onda 100 ps de disk. İşte bu yüzden diyorum hep genelde okumuyoruz dinletmek lazım millete :D 

Ben şahidim çok önce dedi :D Hatta en azından bir şekilde bu araçta disk olduğu Go Further etkinliğinde de pek bir heyecanlı amcamız tarafından söylenmişti. Bir Porsche 997'nin fren mesafesine 1 metre kadar yakın bir frenleme performansı olduğunu da söylemişti. Zaten arkasında dönen araba da kırmızı St-Line'dı.;):D

2015 Fiestamın frenleri çelik gibiydi, diski aratacağını hiç sanmıyorum. 140 PS'lik versiyonda disk görmek güzel olacak eğer Nisanda gelirse.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle kısaca bi baktım kendine güvenen Fiesta ve Polo :D Dediğimize geliyoruz işte biz ne kadar istersek o kadar alabiliyoruz. Euroncap standartlarında sadece 3 model uygun geliyor kimisi perdeyi opsiyon bile sunmuyor isteyene 6 model tam güvenlik! sunarken diğer 6'sı sınıfta kalmış. 

Yaris; 7 h.y. tüm donanımlarda standart.

Ibiza; 6 h.y. tüm donanımda standart.

Rio; 6 h.y. tüm donanımlarda standart.

Clio; 4 h.y. tüm donanımlarda standart.

Micra; 4 h.y. tüm donanımlarda standart.

i20; 2 h.y. standart en üst donanımda 6 h.y. standart.

C3; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart.

208; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart.

Fabia; 2 h.y. standart, üst donanımda 4 h.y.

Corsa; 2 h.y. standart ikinci donanımdan itibaren 4 h.y. standart.

Fiesta; 2 h.y. tüm donanımda standart. (Eskisinde tüm donanımda ops +5 vardı)

Polo;  2 h.y. tüm donanımda standart.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
‎20‎.‎09‎.‎2017 - 11:35 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Olmadığı nerede yazıyor, ben donanım listesi göremedim. Özellikle test amaçlı sipariş edilen ilk araçlar, pek standart donanıma uygun olmuyor gördüğüm kadarıyla, bayiler kafalarına göre sipariş yapıyorlar.

Bu arada yine navigasyon yok. Pek bir kınadım :P 

Abi düşüncene +1 benden. Sanırım test aracı olması nedeniyle karşılaşılan bir durum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      2017 İstanbul AutoShow'da sergilenen Fiat 124 Spider'ın fiyat ve donanım listesini paylaşıyorum.

Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Manuel - 150.000 TL
      Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Otomatik (6 ileri) - 165.000 TL

Metalik 1.250 TL
      Sedefli 2.500 TL 
      Gusto Paketi 10.000 TL

2 adet donanım seçeneğine sahip biri Classica diğeri Lusso

Temel donanımları yazacağım uzatmadan

Classica
      ABS, EBD, BAS, ESP, TCS, MSR, DST, TMPS, HLA, 4 Airbag Gündüz sürüş farı Çift egzoz 16'' alaşım jant Elektrikli yan ayna Manuel klima Anahtarsız çalıştırma 7'' multimedya BT - DAB - 2x USB - 4 Hop.  
      Bunun üstüne LUSSO
      Ön sis farı Geri görüş kamerası 17'' alaşım jant Otomatik klima Anahtarsız giriş sis. Deri döşeme Park sensörü Far yıkama Navigasyon  
      LUSSO üstüne alınabilen GUSTO Paketi

Full LED ön far Far sensörü Yağmur sensörü Adaptif ön far sistemi BOSE ses sistemi (9 hoparlör)  

1.4 Turbo benzinli motor 140 ps güç 240 Nm tork üretiyor. 0'dan 100'e 7.5 sn ve 7.6 sn'de çıkıyor.  Son hız 215 km/h. Boş ağırlık 1050-70 kg. Bagaj 140 lt. Tüketim ortalama 6.4-6.6 LT

Unutmadan şu an satılık araç yok, bunlar show amaçlı gelmiş henüz.

Trend X Donanım
      Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Deri kaplı direksiyon simidi & vites topuzu Elektrikli, sinyalli yan aynalar 16" Aluminyum Jantlar (205/55R) Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon Manüel 4 yönlü sürücü koltuğu Tek dokunuşta açılıp kapanan elektrikli ön/arka camlar Manüel far yükseklik ayarı Yol bilgisayarı Vites arttırma ikazı Ford EcoMode Manuel Klima Fasılası ayarlanabilir ön cam silecekleri Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölgesi Ön koltuk arkası eşya cepleri Torpido aydınlatması Direksiyondan kumandalı radyo CD, MP3 çalar Portatif müzikçalar bağlantı soketi (USB) Halojen farlar Sürücü ve ön yolcu ön hava yastıkları Sürücü ve ön yolcu yan hava yastıkları ABS + EBD Acil durum fren desteği (EBA) Elektronik Denge Programı (ESP) ve Gelişmiş Proaktif Denge (ETS) (altta detay mevcut) Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) Dinamik Tork Kontrolü (TVC) Yokuş Kalkış Desteği (HLA) Kontrol kollu tam bağımsız arka süspansiyon Ford Kolay Yakıt Sistemi Akıllı Şarj Sistemi Disk frenler - ön / arka Ford MyKey Immobilizer Uzaktan kumandalı merkezi kilit Global Açma/Kapama ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları 16" Aluminyum Alaşımlı Jantlar Ön sis farları Karartılmış Arka Camlar Hız kontrol sistemi Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Otomatik Start-Stop (1.0 Turbo ve 1.5 Tdci ile)
      Style Donanım (Trend X üzerine)
      Elektirikli, ısıtmalı, sinyalli, katlanabilir yan aynalar Gecikmeli Sönen Ön Farlar Yağmur sensörü Otomatik yanan farlar Otomatik kararan iç dikiz aynası Yan perde hava yastıkları  

ST-Line Donanım (Trend X üzerine)
      Yan perde hava yastıkları 17'' Aluminyum Jantlar (215/50R W) ST-Line tarzı spor, delikli deri direksiyon Spor body kit Paslanmaz metal pedallar Spor süspansiyon LED'li siyah sürmeli ön far LED'li arka stop farı Spor koltuk Geri görüş kamerası SYNC 3 (Bluetooth) 8’’ dokunmatik -renkli gösterge ekranı- "Ford Power" Anahtarsız Çalıştırma Sistemi Direksiyondan Kumandalı Otomatik Vites (1.5TDCi 120PS PowerShift ve 1.0 Ecoboost 125 PS A/T ile) Acil Durum Yardımı Aktif Ön Izgara (1.0 Turbo ile)  
      Titanium Donanım (Style üzerine)
      Manüel 4 yönlü ön yolcu koltuğu Sürücü ve ön yolcu koltuğunda ayarlanabilir bel desteği Ön koltuk ayarlanabilir kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölmesi "Ford Power" Anahtarsız Çalıştırma Sistemi Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima 8’’ dokunmatik, renkli gösterge ekranı Ford SYNC 3 (Aux Girişi kapsamaktadır ve USB ile birlikte Kol Dayama içindedir) Direksiyondan Kumandalı Otomatik Vites (1.5TDCi 120PS PowerShift ve 1.0 Ecoboost 125 PS A/T ile) Acil Durum Yardımı Aktif Ön Izgara (1.0 Turbo ile) Arka park sensörleri Ön ve yan park sensörleri* Otomatik Paralel Park Sistemi* Otomatik Dikey Park Sistemi* Paralel Park Çıkış Yardımı* Spor Ön koltuklar LED'li siyah sürmeli ön far Krom kapı çıtaları Led İç Aydınlatma Lüks Tavan Kumaşı Yumuşak Dokulu Ön Trimler Not: * : 1.6 Ti-Vct 125 PS Powershift (Benzinli) ile sunulmamaktadır.

GÜNCELLEMELER
      2014 ve 2015 modellerde, 'Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölgesi' Style ve üzerinde vardı. 2016 modellerin tamamında yer alacak. 2015 son dönem üretimlerinden sonra Titanium donanımına 'Halojen gündüz farları' eklendi. 2016'da Spor Paket opsiyonu geldi. Led Arka Stoplar (HB - SW), 2016 modelde artık yok. (Zaten donanım listesinde bulunmadan geliyordu) Eylül 2016 üretimi araçarda SYNC 3, öncesi araçlarda SYNC 2 mevcut. 2016 modellerde halojen gündüz farları vardı. 2017 modellerde LED'li gündüz farı Titanium'da standart oldu. 2018 model yılında Trend X'e konfor paketi eklendi. ST-Line donanım tamamen kalktı. 1.6 dizel (manuel) kalktı yerine 1.5 dizel geldi. Benzinli modellerde Style donanım kalktı, ayrıca 1.0 EcoBoost motor listeden çıkarıldı.  
      Donanım Listesini pdf olarak indirmek için buraya tıklayınız:  Yeni_Focus.pdf
      Türkiye Fiyat Listesi: Fiyat için Tıkla
      İncelemeler için Tıkla
      NOT: Buradan donanımlar hakkında isteklerinizi oylayabilirsiniz Anket için tıkla
      2016 sonu 2017 başında çıkan katalog: Yeni_Focus-38.pdf

ST-Line hariç diğer donanımların üzerine eklenen Opsiyon
      -Spor Paket: 6.100 TL (Sadece HB ve Dizel olmak şartı ile)
      Full Body Kit
      Ön & Arka Eteklikler
      Yan Eteklik
      Ön & Arka Çamurluk
      17'' Alaşım Jant 

Trend X 1.5 dizel üzerine eklenen Opsiyon (2018)
      -Konfor Paket: 6.100 TL (Sadece HB ve Dizel olmak şartı ile)
      Bluetooth
      SYNC 1
      Arka park sensörü

Titanium üzerine eklenen Opsiyon Listesi

-Bi-Xenon Far ve Dinamik Ön Far Sistemi: 3.900 TL
      -Tekno Paket ( * ) 4.750 TL Bu özellikleri incelemek için tıkla  Özellik 2.başlık
      Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Kör Nokta Uyarı Sistemi  Şerit Takip Sistemi  Şeritte Kalma Yardımcısı  Sürücü Dikkat Takip Sistemi  Otomatik Uzun far Çapraz Trafik Uyarı Sistemi - Navigasyon Paketi (2.000 TL)
      Navigasyon Sistemi Geri görüş kamerası Sony Hoparlörler - Elektrikli sunroof 2.500 TL

Genel Bilgiler
      Kayma Önleme Teknolojisi ve Makyajsızdan farkları

Motor Çeşitleri ile Donanım Kombinasyonları
      (üstü çizili modeller 2017 modellerde kaldırıldı diğer yıllar mevcut)
      Trend X
      Dizel: 1.6L TDCi 95PS 6 ileri M. & 1.5 TDCİ 120 PS  6 ileri PowerShift & 1.5 TDCİ 120 PS 6 ileri Manuel
      Benzinli: 1.6L 125PS 5 ileri M. & 6 ileri PowerShift

Style
      Dizel: 1.6L TDCi 115PS 6 ileri M. & 1.5 TDCİ 120 PS  6 ileri PowerShift & 1.5 TDCİ 120 PS 6 ileri Manuel
      Benzinli: 1.6L 125PS 5 ileri M. & 6 ileri PowerShift

Titanium
      Dizel: 1.6L TDCi 115PS 6 ileri M.  & 1.5 TDCİ 120 PS  6 ileri PowerShift & 1.5 TDCİ 120 PS 6 ileri Manuel
      Benzinli: 1.0L EcoBoost 125PS 6 ileri M. / 1.6L 125PS 5 ileri M. & 6 ileri PowerShift

Your (Makyajsız'a göre):
      Trend x'e; Deri direksiyon, mykey,yokuş kalkış eklenmiş.
      Style'a: Ön kol dayama ve yukardakiler
      Titanium'a: Ddokunmatik ekran ve oto park sistemleri eklenmiş yani standartlaşmış bunlar.

2016 Katalog: Yeni_Focus-2016.pdf

Son jant tasarım ve seçenekler

• Yazan: Cem Boneval
      Yeri buraya uyar mı bilemedim, gerekirse değiştirin lütfen, Fiesta'nın karşılaştırmalı incelemeleri yavaş yavaş artıyor. 
      Son okuduğum Autobild kaynaklı ve Fiesta'yı Citroen C3, Opel Corsa ve Hyundai i20 ile kıyaslamış. 
      Karşılaşırmada VAG grubundan araç bulunmadığından (mesela Seat Ibiza) Fiesta birincilik kürsüsüne yerleşmiş.
      Kısa notlarla aktarayım, en kötüden en iyiye:

Citroen C3 
      Farklılığı ve bireyselliği vurguluyor Tasarım "ya seversin, ya nefret edersin" tadında Her şeyi farklı yapıyor, geniş ve yumuşak koltuklarda 60 km hıza kadar yumuşak salınımlarla seyri halinde iken, hız yükselince bayağı sarsıntılı olmaya başlıyor Direksiyon yumuşak Hızlı virajlarda ağlayarak ön tekerleklerin üzerinde kayıyor Motor yüksek devirleri pek sevmiyor (3 silindir, 110 PS, 205 Nm) ve beş ileri manüel şanzımanla yetinmek zorunda Arka oldukça dar ve binmesi zor Geniş ekran kullanımı zor Biraz çılgın... Opel Corsa
      Fiyat kalite oranı iyi, işçilik ve malzeme kalitesi düzgün En büyük bagaja sahip Vites kutusu ve direksiyon sistemi başarılı 3 silindir 115 PS ve 170 Nm motor cansız ve en yüksek tüketime sahip Süspansiyon sert ve sallantılı Fren konusunda da rakiplerinin gerisinde İç mekan kalitesi yüksek Hyundai i20
      En geniş iç mekan, en iyi çevre görüşü Zengin donanım İşçilik iyi 3 silindir 120PS 172 Nm'lik modern turbo benzinli motorun performansı başarılı Beş yıl garanti Ford Fiesta
      3 silindir 1.0 EB motor örnek olmalı (125 PS 170 Nm), motor izolasyonu çok iyi, ses ve sarsıntı yok En az tüketen ve en hızlı ivmelenen (0-100 9,6s) Bakım aralığı 30.000 km veya 2 yıl (bakalım Türkiye'de ne yapacaklar?) Süspansiyon performanstan ödübn vermeden daha konforlu hale gelmiş, tam bir adrenalin bombası, bunda hassas ve hızlı tepkili direksiyonun da rolü var Vites geçişleri başarılı Geniş ekran kullanışlı Donanım az Genel olarak pahalı Konforlu, sportif, atak, modern, ekonomik ancak en pahalı İlk karşılaştırma, ilk birincilik 

NOT: BURASI FİYAT VE DONANIM İÇİNDİR.
      Test ve yorumlarınız için buraya: https://www.focusclubtr.com/topic/13908-2017-makyajlı-ford-kuga-15-tdci-powershift-incelemesi/
      Genel bilgiler için buraya: https://www.focusclubtr.com/topic/11573-2017-makyajlı-kuga-tanıtıldı-15-dizel-otomatik-geliyor-genel-başlık/

Fiyatlar geldi  Kasko değer listesi sağolsun  

https://anasayfa.focusclubtr.com/makyajli-2017-ford-kuga-turkiye-fiyat-ve-donanim-listesi/

Ford Kuga Style 1.5 EcoBoost 182 PS A/T AWD: 117.000 TL
      Ford Kuga Style 1.5 TDCI 120 PS Manuel FWD: 117.000 TL
      Ford Kuga Style 1.5 TDCI 120 PS PowerShift FWD: 123.500 TL
      Ford Kuga Titanium 1.5 TDCI 120 PS Manuel FWD: 123.500 TL
      Ford Kuga Titanium 1.5 TDCI 120 PS PowerShift FWD: 141.000 TL
      Ford Kuga ST-Line 1.5 TDCI 120 PS PowerShift FWD: 147.500 TL

Titanium üzerine bu paketler var.

-19” Jant Paketi – 2.670 TL
      -Konfor Paketi  – 14.950 TL
      -Tekno Paket – 14.900 TL
      -Adp. Bi-Xenon  – 5.650 TL
      -Açılabilir Panoramik Cam Tavan – 4.650 TL

STYLE
      LED gündüz farı
      SYNC 1 (Bluetooth, sesli kontrol) + USB
      4.2 inç TFT renkli müzik sistemi ekranı
      TFT renkli yol bilgisayarı
      Anahtarsız çalıştırma sistemi
      Arka park sensörü
      Yağmur ve far sensörü
      Elektrikli park freni
      Çift yönlü otomatik klima
      Deri vites topuzu
      Deri kaplı direksiyon simidi
      Manuel 6 yönlü sürücü koltuğu
      Manuel 4 yönlü ön yolcu koltuğu
      Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon
      Otomatik kararan iç dikiz aynası
      Hız sabitleme ve limitleme sistemi
      17” Alüminyum jant – 235/55
      Lastik basınç göstergesi – TPMS
      6 hoparlör – Orta seviye müzik sistemi
      Ayak ve harita aydınlatması
      7 hava yastığı (sürücü diz dahil)
      HLA, ESP, ABS, EBD, TCS, ROM ve TVC
      Halojen farlar
      Ön sis farları
      ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları
      Disk frenler – ön/arka
      Uzaktan kumandalı merkezi kilit
      Global Açma/Kapama

Devamı yukarda verdiğim linkte mevcuttur efem

Unutmadan
      https://www.focusclubtr.com/topic/11573-2016-makyajlı-kuga-tanıtıldı-15-dizel-otomatik-geliyor/
      https://www.focusclubtr.com/topic/13017-15-tdci-powershift-kuga-teknik-değerleri-ve-bol-resimli/
      https://anasayfa.focusclubtr.com/makyajli-2017-ford-kuga-turkiye-fiyat-ve-donanim-listesi/

ST-Line + Tekno Pak + Bi-Xenon + Parçalı Deri için
      Bi-Xenon, LED gündüz
      Parçalı Deri koltuk
      Sync 3 + 2 x USB + AV + SD Yuvası
      Geri görüş kamerası
      Manuel bagaj
      Isıtmalı ön cam
      Siyah tavan rayı
      Spoiler yok
      Kararan dikiz aynası
      Katlanır yan aynalar
      Isıtmalı koltuk yok
      Manuel ayarlı koltuklar
      Arka çift yönlü har. ve kol dayamalı
      Anahtarsız çalıştırma var, giriş yok.
      Çift yönlü oto. klima
      Far yıkama ve ısıtmalı yıkama jeti
      8J X 19" Stil 3 jant 235/45 R19 V lastik
      17'' Mini yedek lastik
      Aluminyum ayak pedalı
      Gri dikişli deri direksiyon
      Isıtmalı direksiyon yok
      Direksiyondan vites değiş. peda.
      Adaptif hız sabitleme
      Elektrikli el freni
      Lastik basınç değeri ekranda gözüküyor (sanırım)
      Nav yok
      Kör nokta, şeritte kalma vs tekno paket şeyleri var klasik.
      Otomatik park ve ön arka sensörler.
      6 hoparlör - orta seviye müzik sistemi. Sony yok.
      Ayak ve harita aydınlatma var ama sanırım ambiyans aydınlatma yok.
      Merhabalar  

''Bu donanım nasıl olmaz?'', ''En azından bu olmalıydı'' gibi sözleri Yeni Fiesta için söylememek adına şimdi görüşlerimizi iletelim dedim, belki 'yaptık oldu' diyebiliriz değil mi  Bkz: MCA Effect.
      Maksat anahtar donanımları kaçırmamak tabii, yoksa hepsini ucuza isteriz.  

Özellikle Titanium standartlarında ne olmalı ve/veya bir alt seviyede neler olmalı diye konuşabiliriz, diğer donanım seviyelerini mantıklı sunacaklardır diye düşünüyorum son ürünlere bakarak.

Kolaylık adına anket de ekliyorum hem bunu oylayabilir hem de yazıyla tüm görüşlerinizi iletebilirsiniz. Anket çoklu seçime açıktır.

16 tane kalem ekledim ben ama düşünemediğim şeyler olmuştur mutlaka. Unutmadan zaten sunulan şeyleri yazmamaya çalıştım: kol dayama, otomatik klima, ESP-HLA vb , dört cam elektrik,karartılmış camlar vb.  

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.