Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Yeni Fiesta Motor Ve Türkiye Fiyat Donanımları

Önerilen Mesajlar

14 dakika önce, Semih O. yazdı:

Ben de tam onu diyecektim. Detaylı donanım listesi yok. Broşür de bomboş hiçbir bilgi yok.

Broşürde yazmıyor abi. Yeni Fiesta Teknik Broşür adlı linkte yazıyor donanım özellikleride. Bende ilk önce sadece teknik bilgiler vardır diye düşünmüştüm ancak açınca gördüm donanım özelliklerini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Orkun S. yazdı:

Broşürde yazmıyor abi. Yeni Fiesta Teknik Broşür adlı linkte yazıyor donanım özellikleride. Bende ilk önce sadece teknik bilgiler vardır diye düşünmüştüm ancak açınca gördüm donanım özelliklerini.

İlginç bir iş yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de baktım, yok sahiden. Ama bu trafikte yan hava yastıkları, özellikle de perde çok önemli. Bu çarpışma testlerinde net şekilde görülüyor.

(hemen yükselen rakibi ibiza da var mı diye baktım, onda perde dahil standartmış)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tutulur tutulmaz bakılır bakılmaz tartışılır tabi :D MK6'da hep 2+GP (5 adet) olarak sunuldu. Makyajlanana kadar da en çok satan B segmentiydi Türkiye'de. 

Şu an yenisi, eskisi ile aynı fiyatlar olsaydı 2+GP (4/5 adet) eyvallah isteyen alsın, ama bu fiyatlarla standart olmalıydı.

Donanımlar da şu an için doğru yazılmış sadece ısıtmalı ön cam var ama listede yok. X paket ile geliyor onu da ben yazmıştım blogda, belki o eklenir veya silinir.

Güvenlik paketi vb olacak diye biliyorum en azından olacaktı ama şimdi güncel bilgi bende yok Cuma günü öğrenip dile getireceğim tabi bu durumları da anlatacağım, bakalım cevap ne olacak.

1000 liraya farklı tavan boyası sunulan yerde H.Y. için bir şey olacaktır mutlaka.

Bu arada sözü geçen Doğuş ürünleri 3-4 yıla kadar ESP'yi opsiyon bile sunmuyordu :D 

Şekilci milletiz genel olarak müzik sistemi, jant bunlardan önce gelir genel olarak burada bile görüyoruz örneklerini. Talepler keşke daha mantıklı bu sefer böyle arz edemezler bize.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk sürüş videoları düşmüş youtube'a ve birinde "arka frenler kampana" gibi bir ifade duydum ve inanamadım. Fiyatı 90bin TL olan 2017 model ve üst donanım paketli bir araçta bu reva mıdır?
Gerçek mi bu Big Boss Yakup [emoji1]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkalarda kampana fren varmış sene olmus 2017 hala kampana fren olması ilginç olmuş.

Yanlış duymamışım demekki. Helal olsun valla tebrik ediyorum 85bin TL diye üstüne basa basa söylüyorlar ya bide...

Şuda şurda dursun hangisi söyledi diye ararken bunu yakaladım, bu açıdan net belli oluyor kampana olduğu

IMG_2124.PNG.8b1094ec8aebac47591f61707346d400.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abiler arabanın tanıtımından beri iki ayrı blog haberinde yazdım, donanım kısmında da yazdım. 100 ps ve aşağısı kampana, üstü disk. ST-Line ile bize istisna var onda 100 ps de disk. İşte bu yüzden diyorum hep genelde okumuyoruz dinletmek lazım millete :D 

Bu tür şeyleri yıl ve fiyatla kıyaslamak pek mantıklı değil ama isteyene niye istiyorsun da denmez ayrı mesele.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence fren performansı yeterli ise kampana olmasında bir sakınca yok. VW'nin tam bağımsız arka süspansiyon meselesine benziyor. 

Ancak hava yastığı konusu hata olmuş. Neyse parası ekleseydiler de konuşmuyor olsaydık.

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu klasik Otosan'ın sineğin yağını çıkarma taktiği.

Önce çıplak araba gelecek (en ucuz maliyet) yeni diye birileri bir heves alacak, sonra satışlar yavaşlayınca 6 hava yastıklı CC ile donatılmış "üstün" modeller gelecek, bir parti daha satacak, sonra paketlerle oynanacak,  kampanya mampanya, bir şeyler daha satacak, sonra....

Devam eder gider.

Genelde her alan bir süre sonra kendini aptal hissedecek.

E böyle müşteriye böyle satıcı. 

Devlette siz kredilerle boğuşurken vergileri toplayıp oraya buraya harcayacak. 

Halimiz pek komik dostlar.

Keseyim en iyisi ben bu muhabbeti. 

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abiler arabanın tanıtımından beri iki ayrı blog haberinde yazdım, donanım kısmında da yazdım. 100 ps ve aşağısı kampana, üstü disk. ST-Line ile bize istisna var onda 100 ps de disk. İşte bu yüzden diyorum hep genelde okumuyoruz dinletmek lazım millete :D 

Ben şahidim çok önce dedi :D Hatta en azından bir şekilde bu araçta disk olduğu Go Further etkinliğinde de pek bir heyecanlı amcamız tarafından söylenmişti. Bir Porsche 997'nin fren mesafesine 1 metre kadar yakın bir frenleme performansı olduğunu da söylemişti. Zaten arkasında dönen araba da kırmızı St-Line'dı.;):D

2015 Fiestamın frenleri çelik gibiydi, diski aratacağını hiç sanmıyorum. 140 PS'lik versiyonda disk görmek güzel olacak eğer Nisanda gelirse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle kısaca bi baktım kendine güvenen Fiesta ve Polo :D Dediğimize geliyoruz işte biz ne kadar istersek o kadar alabiliyoruz. Euroncap standartlarında sadece 3 model uygun geliyor kimisi perdeyi opsiyon bile sunmuyor isteyene 6 model tam güvenlik! sunarken diğer 6'sı sınıfta kalmış. 

Yaris; 7 h.y. tüm donanımlarda standart.

Ibiza; 6 h.y. tüm donanımda standart.

Rio; 6 h.y. tüm donanımlarda standart.

Clio; 4 h.y. tüm donanımlarda standart.

Micra; 4 h.y. tüm donanımlarda standart.

i20; 2 h.y. standart en üst donanımda 6 h.y. standart.

C3; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart.

208; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart.

Fabia; 2 h.y. standart, üst donanımda 4 h.y.

Corsa; 2 h.y. standart ikinci donanımdan itibaren 4 h.y. standart.

Fiesta; 2 h.y. tüm donanımda standart. (Eskisinde tüm donanımda ops +5 vardı)

Polo;  2 h.y. tüm donanımda standart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎20‎.‎09‎.‎2017 - 11:35 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Olmadığı nerede yazıyor, ben donanım listesi göremedim. Özellikle test amaçlı sipariş edilen ilk araçlar, pek standart donanıma uygun olmuyor gördüğüm kadarıyla, bayiler kafalarına göre sipariş yapıyorlar.

Bu arada yine navigasyon yok. Pek bir kınadım :P 

Abi düşüncene +1 benden. Sanırım test aracı olması nedeniyle karşılaşılan bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.