Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Yeni Fiesta Motor Ve Türkiye Fiyat Donanımları

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İndirimden ziyade ödeme kolaylıkları yapacağız demişlerdi, doğrudur olabilir öyle. Bence yine saçma/başarız bir politika.

Aslında dediklerini yapmışlar. Kredi kampanyası sonuçta. İndirim de teşvik amaçlı belli ki. Nasıl olsa o 2 bin çıkıyor o faizden. Ford Finans ile araç aldığında da indirim yapılmıyor mu yıllarca? Ben Fiesta'yı alalı 2 sene oldu sattım başka araç aldım hala indirimim var 5.000 TL'ye kadar aracına göre. Şimdi herkese vermiş gibi olmuşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford teknik&donanım ve fiyat pdf'leri yayınladı. Test araçlarından aldığım bilgilerin doğrulunu görünce şaşırdım. Birçok tester bahsetmedi sanırım veya görmediler artık ben söylerim bir daha çağırmazlar :D 

- Hız sabitleme sistemi donanımların hiçbirinde yok, evet yok. (Vignale'yi bilmiyorum)

- Tüm seriler sadece 2 hava yastığı ile geliyor.  (Vignale'yi bilmiyorum, güvenlik paketi opsiyonu da şu an yok.)

Birkaç şey daha var aklımda onlardan da emin olduktan sonra yazı ve videoda bahsederim. Bu fiyatlarla yukardaki tüm donanımlar (6/7 H.Y.) standart olmalıydı.

Eylul 2017 - Yeni Fiesta Fiyat Listesi.pdf

Yeni Ford Fiesta 2017 - Teknik Brosur.pdf

Donanımları liste halinde görmek için: https://anasayfa.focusclubtr.com/2017-yeni-ford-fiesta-donanim-ve-fiyat-listesi/

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Giderek bir skandala doğru gidiyoruz. En potansiyelli modelini nasıl böyle  bir duruma sokabilir Ford anlayamıyorum. 2 hava yastıklı araç :wacko: İlerde bir güvenlik paketi vs çıkarsa o daha büyük bir skandal. Güvenlik her araçta standart olmalıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

- Hız sabitleme sistemi donanımların hiçbirinde yok, evet yok. (Vignale'yi bilmiyorum)

- Tüm seriler sadece 2 hava yastığı ile geliyor.  (Vignale'yi bilmiyorum, güvenlik paketi opsiyonu da şu an yok.)

Ne desek gg.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben 85-90.000 TL para vereceğim, sözde dünyanın en iyi motoru ile araba alacağım ve hız sabitleme olmayacak, sadece iki hava yastığı olacak öyle mi?

Ford'a yönelik hissiyatım:

buzluford.jpg

Bilmem anlatabildim mi?

Maliyeti düşürmek adına olduğunu düşündüğüm bu dahiyane fikir sahiplerini,  sonra ortaya çıkan fiyatlara bakarak ancak gönülden tebrik edebilirim. 

Komik olmayın...

Size filolarınızla hayırlı işler!

Bu arada biraz abartıp "full" bir ST Line almaya kalkarsanız 115.000 TL'ye ulaşabiliyorsunuz.Adeta Zaytung haberi... 

Ben gider yeni Ibiza TSi 1.0 DSG SS Style alırım, hem 10-15.000 TL cebimde kalır, hem de donanım açısından dolandırılmış hissetmem.  

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava yastığı tasarrufunun açıklanacak bir tarafı yok. Perde hava yastıklarının muhakkak olması gerekirdi. Hız sabitlemeyi de titanium otomatikte standart koysaydılar bari...

Nasıl olsa yeni polo daha çok tutulacak, bari fiyatı ucuz olsun da ordan kazansın mantığı ile yapılmış gibi.

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford teknik&donanım ve fiyat pdf'leri yayınladı. Test araçlarından aldığım bilgilerin doğrulunu görünce şaşırdım. Birçok tester bahsetmedi sanırım veya görmediler artık ben söylerim bir daha çağırmazlar :D 

Birkaç şey daha var aklımda onlardan da emin olduktan sonra yazı ve videoda bahsederim. Bu fiyatlarla yukardaki tüm donanımlar (6/7 H.Y.) standart olmalıydı.

Eylul 2017 - Yeni Fiesta Fiyat Listesi.pdf

Yeni Ford Fiesta 2017 - Teknik Brosur.pdf

Donanımları liste halinde görmek için: https://anasayfa.focusclubtr.com/2017-yeni-ford-fiesta-donanim-ve-fiyat-listesi/

SKANDAL !!!

Başka bir şey değil ..Tebrik ederim çok iyi yakalamışsın. 

Gerçekten berbat yönetilen bir yer bu Ford Otosan. Ben eminim güncel kasada olan hız sabitleme yeni kasada unutulmuş. Firma zaten bu konuda sabıkalı. Daha önce de focus c-max makyajında hız sabitleme koydurmayı unutmuş, ilk parti araç sahiplerine geri ödeme yapmışlardı. 5-6 ay sonra hız sabitleme eklemeyi başarmışlardı. Burada da birileri bu donanımı eklemeyi unutmuştur. Almanya "aga hız sabitlemeyi unuttunuz" demez, öyle yapar arabaları.

Hadi bugüne kadar böyleydi 2017de 2 HY nedir. Bunu rangerda da yapmışlardı. Hilux vs 6-8 HYli iken ranger sadece 2 HY. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmadığı nerede yazıyor, ben donanım listesi göremedim. Özellikle test amaçlı sipariş edilen ilk araçlar, pek standart donanıma uygun olmuyor gördüğüm kadarıyla, bayiler kafalarına göre sipariş yapıyorlar.

Bu arada yine navigasyon yok. Pek bir kınadım :P 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.