Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Yeni Fiesta Motor Ve Türkiye Fiyat Donanımları

Önerilen Mesajlar

Eylül ayına beklemedeyiz :) Bugün Kuga'yı test ettim biraz geç olsa da :D indiğimde ilk dediğim keşke 120lik dizel gelebilseydi ama gelmemesi mantıklı tabi ki. Donanımlar çok iyi, tek eksiği full led farlar. Kırmızı st-line 1.0 eb 140 PS :yeah:Bu arada ben CD çaları denemek için bile çalıştırmadım bozuksa hiç bir fikrim yok :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vignale boy boy gösteriyor kendini sağda solda görseller çoğaldı, gözde alıştı. Diğerlerini görsek bir de :) 2.000 £ fark var Vignale'nin diğerlerinden. Titanium ve st-line fiyatları aynı. ST-Line'ın da eskisi gibi X paketi var Titanium gibi ama Türkiye için tek paket olabilir belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde eskisi gibi ana paketler olacak üstüne opsiyonlar gelecek.

Titanium bana kalırsa tek başına yeterli. İngiliz Titanium'a çok benzer olacak. 

Üstüne ne gelecek?

- Cam tavan

- B&O Müzik sistemi

- Ek Güvenlik 

- X Paket

- 17'' J

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkatimi çeken şu oldu. St-line'a birden saçma bir zam yapıldı 83e çıkarıldı, titanium 75lerde kaldı. Avrupa fiyatları kuruşu kuruşuna aynı olan iki modelden birini Türkiye'de daha pahalı mı satacaklar şimdi? Yoksa 17 inch standart jantları olan daha spor görünümlü bir araç tercih sebebi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçeriğine bakar.

Misal Avrupa'da aynı fiyat olan bunlar arasında fark var; klima manuel, c.c. yok , Led stop yok, karartılmış camlar yok, 4.2 tft gösterge ekranı yok ve ekran 6.5 inç. Ekstaları 17'' jant, spor süs, bodykit, pedal vs. 

Bunların fiyatı aynı.

F/O, ST-line içeriğini KUGA gibi getirirse (yani Titanium üstüne) haliyle net pahalı olur. Göreceğiz. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçerik iyiyse sıkıntı yok. Paket olması işimize gelir. Titaniumda X paketi hediye ediyor Ford :D 8 bin tl fark varsa direkt yukarıda dediğim gibi st line x tek paket olarak getirip cam tavan vs. satsınlar. Bugün serviste de Yeni Fiesta'yı benle tartışabilecek donanımda :P toplantılara vs. gitmiş biri vardı satış müdürü muhtemelen; yolunu yaptınız değil mi zamlarla yeni st-line'ın dedim, 'öyle oldu' demeye getirdi. Muhtemelen dediğimiz gibi gelecek ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Türkiye'den bahsedelim birazcık :)

Trend Donanımı

1.1 L 85 Ps Man

1.0 L EB 100 Ps A/T

1.5 L Tdci 85 Ps Man

- SYNC 1 - 4.2'' Ekran

Titanium Donanımı

1.1 L 85 Ps Man

1.0 L EB 100 Ps A/T

1.5 L Tdci 85 Ps Man

- SNYC 3 - 8'' Ekran

- Ön arka LED'li farlar.

- 16'' alaşım

- Otomatik Klima

- Anahtarsız Çalıştırma

ST-Line Donanımı

1.0 L EB 100 Ps A/T

- SNYC 3 - 8'' Ekran

- Arka disk frenler

- 17'' alaşım

- Body kit - spor süs.

Opsiyonlar

- 17'' jant

- X paket içinde otomatik park, anahtarsız giriş, geri görüş kamarası, katlanır ayna vb mevcut.

- B&O müzik

- Açılır tavan

- Güvenlik Paketi

Şuanki durumlar böyle, değişirse yazarız :) 

DSC02953.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Yazdıklarım var şuan diğer motorlar yok. Foto video ekleyeceğim bugün, güzel ama çirkin değil böylesi. 

140 yurt dışında mevcut St-Line için biliyorsun, eski Fiesta'da da vardı şimdi gelmeyeceke çok saçma, artan ÖTV' yi ve kuru öyle mi telafi edecekler bilemiyorum. Eğer st-line ile 140 gelmezse Fiesta aşığı olarak kendisi benim için bitmiştir. Arkadan ve yandan çok beğeniyorum aracı, ön farların bombesi hoşuma gitmeyebilir gibi hissediyorum sadece, bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20.04.2017 - 23:37 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Türkiye'den bahsedelim birazcık :)

Trend Donanımı

1.1 L 85 Ps Man

1.0 L EB 100 Ps A/T

1.5 L Tdci 85 Ps Man

- SYNC 1 - 4.2'' Ekran

Titanium Donanımı

1.1 L 85 Ps Man

1.0 L EB 100 Ps A/T

1.5 L Tdci 85 Ps Man

- SNYC 3 - 8'' Ekran

- Ön arka LED'li farlar.

- 16'' alaşım

- Otomatik Klima

- Anahtarsız Çalıştırma

ST-Line Donanımı

1.0 L EB 100 Ps A/T

- SNYC 3 - 8'' Ekran

- Arka disk frenler

- 17'' alaşım

- Body kit - spor süs.

Opsiyonlar

- 17'' jant

- X paket içinde otomatik park, anahtarsız giriş, geri görüş kamarası, katlanır ayna vb mevcut.

- B&O müzik

- Açılır tavan

- Güvenlik Paketi

Şuanki durumlar böyle, değişirse yazarız :) 

DSC02953.JPG

Ford internet sitesinde Yeni Fiesta serilerine (trend, titanium ve st-line'a ilave olarak) Vignale'yi de eklemiş. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce vignale yoktu. Acaba vignale de mi gelecek?

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Erhan Er. yazdı:

Ford internet sitesinde Yeni Fiesta serilerinden trend, titanium ve st-line'a ilave olarak Vignale'yi de eklemiş. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce vignale yoktu. Acaba vignale de mi gelecek?

22 Eylül'de yanıtlayabilirim. Gelebilir tabi neden gelmesin ama fiyatı konuşmuştuk 100K olur, gelirse 2018 olacak şimdi değil zaten. ST-Line da ilk parti siparişte olmaz hemen sonra eklenecek diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.