Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Aracıma Difüzör Ve Marşpiyel

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim aracıma difüzör ve marşpiyel aldım inş boyatıcam en kısa sürede aracım focus 3 hb 2011 model difüzör montajını ve marşpiyel montajını nasıl yapıyoruz bilen varmı aranızda yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar bugün aracıma daha önceden boyatmış oldugum kendi marşpiyelini ve internetten aldığım zetec spor paket difüzörü montajını yaptık yarın fotoraflarını paylaşıcam yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, gökhan kavutcu yazdı:

Merhaba arkadaşlar bugün aracıma daha önceden boyatmış oldugum kendi marşpiyelini ve internetten aldığım zetec spor paket difüzörü montajını yaptık yarın fotoraflarını paylaşıcam yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

Konularınız birleştirildi. Yeni içerik gireceğiniz zaman yeni başlık açabilirsiniz daha sonra bunu kaldırırız :yeah: Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim marşpiyel orjinal olan alt tarafı eşim sürtünce değiştirmek zorunda kaldım. Kışın parçayı Erol otomotivden temin ettim. Yalnız benim klips ve sekmanlar atmıştı. TEmini için servisle irtibat kurdum. Benden uçuk fiyatlar istediler. IMG_1276.GIF

Bir marşpiyel için ne kadar gider diye sordum.

16*15:240tl

2*25:50tl

4*8:32

Marşpiyel klipslerden ucuza geldi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim marşpiyel orjinal olan alt tarafı eşim sürtünce değiştirmek zorunda kaldım. Kışın parçayı Erol otomotivden temin ettim. Yalnız benim klips ve sekmanlar atmıştı. TEmini için servisle irtibat kurdum. Benden uçuk fiyatlar istediler. IMG_1276.GIF.1dd6c9ddc0be8efdf1d5d0fd78670995.GIF

Bir marşpiyel için ne kadar gider diye sordum.

16*15:240tl

2*25:50tl

4*8:32

Marşpiyel klipslerden ucuza geldi [emoji4]

Klipsdünyası diye bir site var orayı bi incele berat. Muhtemelen vardır orda.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kod lazım ya da klips? Malesef bulamadım :/ buradaki yedek parçacılarda muadil istiyor malesef iki tarafından plastik malzeme kastığından atmış. Yok diyorum bilmeyiz o zaman diyor adamlar ;) sattığı malzemeden haberi yok :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.