Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Yeni Fiesta Donanım Beklentilerimiz :)

---Titanium--- Fiesta'da hangi donanımlar standart olsun istersiniz?  

36 üye oy kullandı

1. 1. ---Titanium--- Fiesta'da hangi donanımlar standart olsun istersiniz?

• Katlanır yan aynalar
      21
    • Led gündüz farları
      26
    • 16'' jant
      20
    • Tüm hava yastıkları
      21
    • 'B&O Play' Müzik sistemi
      7
    • SYNC 3 - 6.5'' dokunmatik ekran ve 4.2'' TFT gösterge ekranı
      9
    • SYNC 3 - 8.0'' dokunmatik ekran ve 4.2'' TFT gösterge ekranı
      19
    • Geri görüş kamerası
      20
    • Oto. k. iç dikiz aynası, O. yanan farlar, Yağmur S., Hız kontrol sis.
      27
    • Otomatik park sistemi
      9
    • Çarpışma önleme sistemi
      8
    • Isıtmalı Direksiyon
      5
    • Isıtmalı Ön Cam
      13
    • Xenon Aydınlatma
      18
    • Anahtarsız Çalıştırma Sistemi
      23
    • Anahtarsız Giriş Sistemi
      21

Önerilen Mesajlar

Yalnızca 2 hava yastığı Ford'un imajına hiç yakışmıyor. 

Donanım seviyesine göre 6" ve 8" ekran standart olmalı ama 8" mutlaka navigasyonlu olmalı. Mevcut sync 3 navigasyonlu görseliyle, menusuyle ve hızıyla fiestaya sınıf atlatir. 

Yalnızca B&O opsiyon olmalı. Önceki versiyonda olduğu gibi önce Sony al üzerine Navi al. ÖTV+KDV gibi bi şey oluyor. 

Dizel motor en az 90 ps seviyesinde olmalı ve 120 ps de seçenekler arasında sunulmalı. Tabi ki powershift ile birlikte. 

Kesinlikle güzel tasarlanmış jant modelleri şart. Neredeyse tum markalar gri siyah karışık tonlarda birçok jant modeli sunarken bu sinifin en iyisi fiesta bu anlamda geride kalmamalı.

Sırf cam tavanı yüzünden yollar i 20 kaynıyor. Sadece bu amaçla aldıkları o kadar belli ki aralik ayında arabanın içinde soğuktan büzüşmüş ama kendilerine bakıliyor mu diye etrafı da kesmekten geri kalmayan gençler adım başı karşınızda. 

Bir de ambians aydınlatması 2016 Temmuz veya Agustos'a kadar hem torpido altında hem ayaklarda vardı. Kasım üretimi aracımızda gördük ki yalnızca bardaklikta ve tavanda kalmış. 2009 yılında fiesta ile bu sınıfta ambians aydinlatmanın öncüsü olan Ford'un bu kadarcık bir kârın peşinde koşmasını da yadırgadım doğrusu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Kasım üretimi aracımızda gördük ki yalnızca bardaklikta ve tavanda kalmış. 2009 yılında fiesta ile bu sınıfta ambians aydinlatmanın öncüsü olan Ford'un bu kadarcık bir kârın peşinde koşmasını da yadırgadım doğrusu. 

Kar değil aslında abicim, arabanın ömrü sona erdi :D Parça azalınca onlar uçar gider. Artarsa özel bol donanımlı seriler çıkar vs vs. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Kar değil aslında abicim, arabanın ömrü sona erdi :D Parça azalınca onlar uçar gider. Artarsa özel bol donanımlı seriler çıkar vs vs. 

Teslim aldığımız gün kızım eksikliği hemen fark etti biraz canımız sıkıldı aslında Yakup ne yalan söyliyeyim.:blink:

Ama sonuçta "Hayalimdeki fiestaya kavuştum, o kadar kusur kadi kızında da olur." deyince moraller yükseldi hemencecik. 

Zaten geçen gün yine yazmıştım traktöre fiesta yazıp satsalar gözüm kapalı alırım. 

O derece aşığım bu arabaya. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan Z. yazdı:

Teslim aldığımız gün kızım eksikliği hemen fark etti biraz canımız sıkıldı aslında Yakup ne yalan söyliyeyim.:blink:

Ama sonuçta "Hayalimdeki fiestaya kavuştum, o kadar kusur kadi kızında da olur." deyince moraller yükseldi hemencecik. 

Zaten geçen gün yine yazmıştım traktöre fiesta yazıp satsalar gözüm kapalı alırım. 

O derece aşığım bu arabaya. :)

Aynı ben, ilk arabam ve son arabam, yine almak istediğim arabam :) 2015 model 16 kasalardan benimkisi ICA makyajlı, alt ön krom ızgara var yenilerde yok çoğu kişi farketmiyor bunu, ambians var dediğiniz gibi yenilerde yok, aux girişi var yine yenilerde yok. Ben de bunu son seri olduğundan parça olayına bağlıyorum pek çok kişi dert yanıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem G. yazdı:

Aynı ben, ilk arabam ve son arabam, yine almak istediğim arabam :) 2015 model 16 kasalardan benimkisi ICA makyajlı, alt ön krom ızgara var yenilerde yok çoğu kişi farketmiyor bunu, ambians var dediğiniz gibi yenilerde yok, aux girişi var yine yenilerde yok. Ben de bunu son seri olduğundan parça olayına bağlıyorum pek çok kişi dert yanıyordu.

Evet evet sen ve Yakup söyleyince biraz düşündüm biten bir seri için kalmayan parça gibi sanki sorun sizin de dediğiniz gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

Güvenlik paleti yine opsiyon mu olacak ?

Olmamalı bence en azından hava yastıkları standart sunulmali

En az 4 veya 6 hava yastığı olacak. Ekstralar tekno ile diğer ürünler gibi.

Bu arada senin için abi, 4 teker 1 direksiyon ve ısıtmalı aynalı model de unutulmamış! :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Fabrikada parça mı bitiyor son seride? Ben öyle bir şey anladım da öyle bir şey olmaz ki.

Yeni versiyonda düşünülmüyordur torpido altı ve ayak kısmı ledleri. Ondan dolayı stoklar eriyince tedarik etmek yerine ambians aydinlatma yerlerinde kısıtlamaya gittiler diye hayra yoruyorum. Tabi sebep ne olursa olsun eksikliği hisseden yine müşteri oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan Z. yazdı:

Yeni versiyonda düşünülmüyordur torpido altı ve ayak kısmı ledleri. Ondan dolayı stoklar eriyince tedarik etmek yerine ambians aydinlatma yerlerinde kısıtlamaya gittiler diye hayra yoruyorum. Tabi sebep ne olursa olsun eksikliği hisseden yine müşteri oluyor. 

Fabrikanın öyle bir lüksü olmaz ama tasarruf anlamında bazı parçalardan çalmış olabilirler. Belirli dönemlerde donanımlarla oynayabiliyorlar, sürekli gelişim adı altında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.