Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

iç Aksamlar Krom

Önerilen Mesajlar

[/img]Yavaş yavaş başlayalım dedim elimizden geldiğinde yapmaya çalıştım 

Hocam bunlar AliExpress ürünleri mi ? Bende tüm bu parçaları sipariş vermeyi planlıyordum sanırım üstüne yapıştırma olarak geliyor sağlıklı oldu mu ?

Bu parçalar ve fiyat için aliexpress sitesine focus mk3 veya mk3.5 diye aratırsanız parça parça satılıyor ordan bakabilirsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben airbag de olan kroma takıldım. Allah korusun bir kaza anında airbag açılırsa kendinizi yüzünüze doğru kurşun gibi gelen kromdan nasıl koruyacaksınız?
Bence biraz fazla abartılı olmuş ama tabiki zevkler tartışılmaz. Güle güle kullanın. Ama kesinlikle airbagdeki kromu sökün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ürünleri aliexpresden aldım ford focus 3 veya focus 3 diye aratarak bulabilirsiniz yan havalandırma bulunan kromlar yan camlara yansıma yapıyor ama çok önemli değil görmezden geliniyor belli bi zaman sonra, kapı tutamaçları için var tanesi 35-40 arasıydı yanlış hayırlamıyorsam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
07.03.2017 - 16:38 tarihinde, İsmail Doğanay yazdı:

Yavaş yavaş başlayalım dedim elimizden geldiğinde yapmaya çalıştım 

IMG_1893.JPG

IMG_1875.JPG

IMG_1882.JPG

IMG_1890.JPG

IMG_1889.JPG

IMG_1888.JPG

Kapı kolu kromundan bende aldım geldi fakat 2011-2015 diye açılan ilandandan aldım aracıma uymadı şimdi resimlerde fark ettim ki 2011-2014 focus 3 lerin şoför tarafında kapı kilitleme tuşları yok sanırım o modeli gönderdiler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.