Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Sistemde Okunmamış Sms işareti çıkmıyor.

Mehmet Çallı

Soru

Herkese merhaba arkadaşlar.Aracımda sony sistem var.Daha önceleri telefonuma mesaj geldiği zaman teyp ekranında telefonun çekim gücü ve batarya işaretinin olduğu yerin sol yanında mektup işareti çıkıyordu.Gelen sms si teypten okuyunca o sembol yok oluyordu.Şimdilerde ise mesaj geldiğinde mektup işareti çıkmıyor.Bende okunmamış mesaj varmı anlayamıyorum.Sizlerin aracında durum nasıl acaba? Aracın kitapçığını kurcaladım ama bu konuyla ilgili bir bölüm yok.

20170209_181542.jpg

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
9 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Dün akşam yabancı sitelerden v5.9 ve  v4.6  buldum.Fakat ikisinide kuramadım.Bizim bıdı bıdı konuşan rus hatun  "yeterli alan yok yada uyumlu versiyon değil" diyip durdu :wacko:

Bulduklarınızın Sync 1.1 ve Sync 2 dosyaları olma olasılığı yüksek. Daha önce söylediğim Sms ayarlarına baktınız mı? Güncelleştirmeden nasıl bir sonuç bekliyorsunuz bilmiyorum ama sihirli bir takım değişmeler olmayacağını söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Semih O. yazdı:

Bulduklarınızın Sync 1.1 ve Sync 2 dosyaları olma olasılığı yüksek. Daha önce söylediğim Sms ayarlarına baktınız mı? Güncelleştirmeden nasıl bir sonuç bekliyorsunuz bilmiyorum ama sihirli bir takım değişmeler olmayacağını söyleyebilirim.

Ayarlara tekrar baktım.Mesaj bildirimleri kutucuğu işaretli.Sanırım bu şekilde kullanmaya devam edeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Telefondaki tüm mesajlar okununca oradaki ikon kayboluyor diye hatırlıyorum (araç içinden). Sonra yeni mesaj varsa çıkıyordu. Yani bir şekilde ikonu kaybedebiliyorduk, emin de olamadım. Ben bir ara deneyeyim.

Yakup'un dediği de doğru, telefonun yazılımının güncellenmesi bile çalışma şeklini etkiliyor.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçenlerde bu simgenin bende de olmadığını farkettim fakat önemsemedim. Sonrasında farklı bir amaç için snyc ayarlarını resetleyince bu simgenin çıkmaya başladığını gördüm. Ayarlardan resetlerseniz geri gelebilir.

Not: Mesaj gelmese dahi altta mesaj simgesi standart duruyor bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Geçenlerde bu simgenin bende de olmadığını farkettim fakat önemsemedim. Sonrasında farklı bir amaç için snyc ayarlarını resetleyince bu simgenin çıkmaya başladığını gördüm. Ayarlardan resetlerseniz geri gelebilir.

Not: Mesaj gelmese dahi altta mesaj simgesi standart duruyor bende.

Doğan Bey bahsettiğiniz standart duran mesaj işaretiyle ilgili ekranın fotosunu çekip buraya ekleyebilir misiniz?

Geçen gün araçta teyp üzerinden görüşme yaparken bahsettiğim yerde sarı renkte mesaj işareti çıktığını gördüm.Teypte okunmamış mesaj vardı bu arada.Telefonu kapatınca o işaret gitti yine.Farkettim ki teypte okunmamış mesaj varken telefon görüşmesi yaparsam işaret geliyor.Telefonu kapatınca geri gidiyor.Teybi başka amaçla fabrika ayarlarına getirmiştim bende.Ama mesaj işaretine dikkat etmedim.Akşam iş dönüşü deneyeyim.Bakalım normal ekrana gelecekmi bu sefer mesaj işareti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçen gün acaba telefondan mı diyerek telefona komple yeniden yazılım attım.Sonrasında bluetooth ismi değiştiği için teypten tanımlı telefonu silip yeniden eşleştirme yaptım.Fakat "yine hüsrannnn,her daim feryat figan kalbimmm" diyerekten Ceceli'yi buradan selamlıyorum :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.