Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

The European Car Of The Year - 2017

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Talisman'dan rahatsız olanlar -ki bence yersiz- buna ne der?

tesla.JPG

Yalnız bu ekranla güzel oyun oynanır. Bi de joistik koysalarmış keşke... Görgüsüzlük bu başka birşey değil.Herşey dahil otellerine gelen rus turistler geldi aklıma.:blink:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değil de, 3008 in kabin içine harbi çalışmışlar, bmw ye benzetmek bence haksızlık olur orjinal ve gayet şık birşey çıkmış ortaya... Öyleki dijital arayüzler dahi özenle gayet şık tasarlanmış... Keşke biraz daha sessiz olsaymış kalite açısından peugeot markasını aşan bir model ortaya çıkarmış. Aslında donanımı dolu şu haliyle bile peugeot algısının üzerinde bir model olmuş bence...

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değil de, 3008 in kabin içine harbi çalışmışlar, bmw ye benzetmek bence haksızlık olur orjinal ve gayet şık birşey çıkmış ortaya... Öyleki dijital arayüzler dahi özenle gayet şık tasarlanmış... Keşke biraz daha sessiz olsaymış kalite açısından peugeot markasını aşan bir model ortaya çıkarmış ki belki şu haliyle bile peugeot algısının üzerinde bir model olmuş...

Bi de arıza çıkarmasa...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu haliyle bu model bence baya satar, zamanla izleyip görmek lazım ancak konvansiyonel tam otomatik şanzıman ve yeni dizel motor dışarıdan gayet iyi gözüküyor.

Ben ekranlar kısmından bahsediyorum.. Bi arkadaşta var, 3 ayda 3 kez servise gitti ekranlar yüzünden. Kasisten geçerken ekran gidiyor. Klima, multimedya, navigasyon, hız, devir ne varsa iptal.. Fransız arabası boklama klişesinin sevmesem de Peugeot yine şaşırtmıyor..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Ben ekranlar kısmından bahsediyorum.. Bi arkadaşta var, 3 ayda 3 kez servise gitti ekranlar yüzünden. Kasisten geçerken ekran gidiyor. Klima, multimedya, navigasyon, hız, devir ne varsa iptal.. Fransız arabası boklama klişesinin sevmesem de Peugeot yine şaşırtmıyor..

hiç şaşırmadım nedense... oysa tasarıma bakınca hiç öyle gözükmüyodu, altın semer vursalar eşek yine eşek yani :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Görgüsüzlük bu başka birşey değil.Herşey dahil otellerine gelen rus turistler geldi aklıma.:blink:

Vallahi otomobili mekanik kabul eden ve elektromekaniğe bile zor alışan artı büyük ekranların fena halde dikkat dağıttığını düşünen biri olmama rağmen Viyana'daki test sürüşünde çok beğendim ekranı ve kontrollerini. 

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Abdussamed Acar yazdı:

oysa tasarıma bakınca hiç öyle gözükmüyodu, altın semer vursalar eşek yine eşek yani

Fazla acımasız. 

Her zaman çocukluk hastalıkları olur. 

Bence şans vermek lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Vallahi otomobili mekanik kabul eden ve elektromekaniğe bile zor alışan artı büyük ekranların fena halde dikkat dağıttığını düşünen biri olmama rağmen Viyana'daki test sürüşünde çok beğendim ekranı ve kontrollerini. 

--2 dakika sonra eklendi--

Fazla acımasız. 

Bence şans vermek lazım. 

Kaç para bi ekran ?:kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Fazla acımasız. 

Bence şans vermek lazım. 

Basit düzeltilebilir çocukluk hastalığıdır umarım. Sorunsuz bi hal almasını bende isterim çünkü model cidden çok tatlı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.