Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sola çekme

Kadir S

Soru

arkadaşlar merhaba aracımda ilk aldığımdan beri sağa çekme durumu vardı. lastikler fena değil. daha yeni komple alt takım yapıldı tekrar rot ayarı yapıldı 2 gün gayet iyiydi ok gibi gidiyordu sonra araç  sola çekmeye başladı. sağa eğimli yolda bile sola yavaş yavaş çekiyor. bi çukura yada kaldırıma falanda girmedim sert şekilde.benden önceki sahibi kaza yapmış sol önden sebebi bu olabilir mi? yada aklınıza gelen herhangi bişey varmı sizin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

aslında sormak istediğim buydu. Yani beşikte (veya başka bir yerde) sorun/kusur varsa ayar tutmuyor demi? Diye sormalıydım :) Vatandaşın bizi uyarmamasına karşın önlem olarak bilgisayardaki herşeyin yeşil olduğunu gördüğümüzde ön/arka düzende sorun yok diyebilir miyiz?

İlk soruya cevap : yok üstat, tutmuyor. Kamber'i düzeltiyorsun kaster bozuluyor, Allah belamı versin deyip onu düzeltiyorsun bu defa Toe uçuyor. Ön takımda darbe hasarı varsa ve araç düzgün onarılmamışsa istediğin kadar uğraş, olmuyor. Önce sorunun kaynağına ulaşıp orayı düzeltmek lazım.

ikinci soru : fabrika ayarları / yeşil görüyorsan ön takımda hasar yoktur ya da araç hakkı ile onarılmıştır. Zaten hasar olur, olabilir... yeter ki düzgün onarım yapılsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Kadir S yazdı:

biliyorum haklısınız ama gerçekten hem maddi hem manevi olarak yoruldum

sizi bende anlayabılıyorum.. insan o düşünce ye kapılınca bide gercekten sorun olunca dedigiz gibi satmaya meyilleniyor.. 

Bence yinede düzgün bi yere göster çok aşırı bişey çıkmazsa yaptır..

Yada dediğin gibi sat gitsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, okan ali yazdı:

sizi bende anlayabılıyorum.. insan o düşünce ye kapılınca bide gercekten sorun olunca dedigiz gibi satmaya meyilleniyor.. 

Bence yinede düzgün bi yere göster çok aşırı bişey çıkmazsa yaptır..

Yada dediğin gibi sat gitsin

3 tane parça saydı bunların maliyeti işçilikle beraber 2000 lira civarı tutacak zaten şimdiye kadar 2000 kadar harcadım. hadi diyelim verdim 2000 yaptırdım ama %100 garantide veremiyorlar. ya gene sorun devam ederse o yüzden hiç girmeyeceğim. ailemden çok tamircileri görüyorum günlerdir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
42 dakika önce, Kadir S yazdı:

3 tane parça saydı bunların maliyeti işçilikle beraber 2000 lira civarı tutacak zaten şimdiye kadar 2000 kadar harcadım. hadi diyelim verdim 2000 yaptırdım ama %100 garantide veremiyorlar. ya gene sorun devam ederse o yüzden hiç girmeyeceğim. ailemden çok tamircileri görüyorum günlerdir

Ezpertiz yaptırmadan aldınız herhalde. Aileyi kurarken ya flört aşaması oluyor ya da görücü usulü oluyor malum :D Hata yapma oranı daha düşük :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.