Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Direksiyon Simidi Soyulması

çağlar akça
Mesaj Yakup Ç. A. tarafından eklenmiştir

Burada talepte bulunduk sonuçları kontrol edebilirsiniz.

Soru

Merhaba arkadaşlar. 2015 focus 1,5 tdci pws titanium  sahibiyim. Aracım son derece memnunum 51000km de ancak deri direksiyon simidinde soyulmalar başladı.  Özellikle yüzük taktığım elimin tarafında ama  diğer bölgelerde soyulmalar başlıyacak gibi. Servisi götürdüm garantiden birşey yapılabilir mi diye ,  dosya açıldı garanti dışı dendi.  Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Tüketici hakem heyetine  gitsem sonuç alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar arkadaşlar bende 2006 focus ghia var artık miadını doldurdu. Bu yüzden 2015 dizel focus 3 titanium almak istiyorum. Bugün bir adamla konuştum adam daha 40000 deki arabasında direksiyon simidinin soyulduğunu söyledi. bende işkillendim bu kadar para vereceğiz km si ile oynanmış olabilir mi diye.

1) Focus 3 lerde daha 40000de böyle bir kronik sıkıntı varmı yaşayanlarınız oldumu?

2) Km si oynanmış olan aracı anlama şansımız nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi ben daha bugün aradım servisten direksiyon simiti değişiyor mu diye, arabamıda zaten daha dün aldım..

Alırkende buraya bakarak kronik bir sıkıntı olduğuna kanaat getirerek aldım zaten.

Yalnız ben Fethiye Ford servisini aradım bana direksiyon simiti için 5000 km garanti olayı var ve bunun yazılı belgesi olduğunu söylediler.

Daha arabanın sigortasını bile yaptırmadığım için bu konuya yoğunlaşamadım ama üstatlardan eğer bu konuda beni zorlarlarsa ne yapmam gerektiğini öğrenebilirsem bende ona göre bir yol haritası çizebilirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Bayram Kaya yazdı:

Şimdi ben daha bugün aradım servisten direksiyon simiti değişiyor mu diye, arabamıda zaten daha dün aldım..

Alırkende buraya bakarak kronik bir sıkıntı olduğuna kanaat getirerek aldım zaten.

Yalnız ben Fethiye Ford servisini aradım bana direksiyon simiti için 5000 km garanti olayı var ve bunun yazılı belgesi olduğunu söylediler.

Daha arabanın sigortasını bile yaptırmadığım için bu konuya yoğunlaşamadım ama üstatlardan eğer bu konuda beni zorlarlarsa ne yapmam gerektiğini öğrenebilirsem bende ona göre bir yol haritası çizebilirim..

servise gidin, bu konudaki örnek gösterin. onlar fotoğraf çekip talep oluştursun. red gelirse otosana da örnek göstererek tekrar talep oluşturun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

servise gidin, bu konudaki örnek gösterin. onlar fotoğraf çekip talep oluştursun. red gelirse otosana da örnek göstererek tekrar talep oluşturun.

ilk telefon görüşmemde çok net konuştu eleman olmaz 5000km falan. Ama sanırım başka da bir yol yok. Teşekkür ederim. Gelişmelerden haberdar ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim düldülde de başladı. Yüzük bile takmıyorum. Arabayı da bakımından bakıma ve bana dokundurduklarında yıkatıyorum. Yani yüzük ve temizlik malzemelerinin alakası yok bu soyulmaların. Bende servise başvursammı yoksa Otosan a mı direk mail atayım. 

IMG_20170719_092044.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakında otosan tüm araç sahiplerine eldiven dağıtacak böyle giderse :D Bu ne kardeşim zımparamı yapıştırdınız parmaklarınıza diyecek. Çok merak ettim lpg li şahinlerin direksiyonları kadar dayanıyormu bizim direksiyonlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
37 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Otosan a mail attım bakalım ne diyecekler. Hazır boştayım bide arayayım. Bakalum ne deyecekkeee. 

--26 dakika sonra eklendi--

Servise git dedileee

Servis foto çekecek.Otosana gönderecek.Otosan dur daha bu tam olmamış az daha kullansın diyecek. Sen 6 ay sonra bir daha gidecen.Ooo bu kullanıcı hatalı diyecek yan çizecek.Sonra sen sinir olacan abi. Baştan sinir ol bence.Tepelerine çök ve mutlaka kayıtlara işlet abi şikayetini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Emre Can Baral yazdı:

Herkese iyi sürüşler benzer problemler bende de baş göstermekte. Nasıl bir yol izleniyor netice alabilmek için?

Servise direksiyonunuzun garantiden değişmesi için başvuru yapın. Aracınızın model yılı ve km'si nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.