Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo Mu Yeni Kuga Mı ?

Ozan F.

Önerilen Mesajlar

Yani kesin kuga yada mondeo alacam diyorsanız..

benim şahsi görüşüm ben olsam mondeo alırdım. focusdan sonra.. 

Motor güç olarak ben şahsen 115 hp focusu atak buluyorum.. Aynı tadı mondeo vermez derseniz motor gücü olarak.

Yeni bi focus alın 2017 :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo güzel arabada 1.6 motor bence de yetersiz. Boyutlarına göre bagaj hacmi de küçük.

Kuga vs Mondeo arasından Kuga derim, birincisi daha yeni kasa, daha yeni motor, sunroof yerine panaromik cam tavan, SYNC3

Üstelik st-line demişsiniz. Karartılmış farlar, siyah jantlar güzel görünüyor. Mondeonun estetik açıdan daha güzel yanı ise ön konsolu

Erhan Ersöz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Bence iki araç arasında kalınmaz (Ford'a özel otosan vb indirimi yoksa) :) 

Murat Bey, peki o fiyata siz ne düşünürdünüz ikinci el  olmamak kaydıyla ... D segmenti ya da suv olarak.... 

Ozan F. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçların fiyatlarına bakmadan yorum yapıyım. İkisinde değil. Eğer farklı olmak sıradışı olmak gibi bir çabam yoksa mondeo ya da kuga almazdım. Herkes gibi passat yasa tiguan alır geçerdim. Zaten çok alternatif de yok. Özellikle passat highline iç mekan olarak çok iyi hissettiriyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Bahadır Atay yazdı:

Araçların fiyatlarına bakmadan yorum yapıyım. İkisinde değil. Eğer farklı olmak sıradışı olmak gibi bir çabam yoksa mondeo ya da kuga almazdım. Herkes gibi passat yasa tiguan alır geçerdim. Zaten çok alternatif de yok. Özellikle passat highline iç mekan olarak çok iyi hissettiriyor. 

Passat için haklısınız bişey demem fahiş fiyatına rağmen ama tiguan konusunda çok mantıklı tercih olmaz bence..

1.4 150 beygir comfortline dsg fiyatı 145.000 tlcik..ve comfortline hiç gitmiyo yeni kasaya highline bile anca kurtarıyo yeni görüntüyü..

1.5 dizel otomatik kuga st line 147000 

İkisi arasında bu şartlarda tiguan seçenler bence net marka fanatiğidir..

Suvda tiguana gelene kadar ve fiyatlar buralara çıktıysa crv de tercihler arasında olmalı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.